Sex až po svadbe

Príspevok v téme: Sex až po svadbe
12345dia

Ahojte všetci. Podobné diskusie tu už boli, ale posledné som našla tak z pred 5 rokov tak som sa rozhodla túto tému obnoviť. Zaujíma ma názor ľudí dnes. Ten môj to neovplyvní určite, mám 18 a som rozhodnutá počkať až do svadby, aj keby to znamenalo že umriem ako stará panna s mačkami.. ale aj tak som zvedavá na vaše názor, či by ste boli ochotní/é sa kvôli tomu druhému vzdať sexu (samozrejme nie úplne len s tým počkať). Moje dôvody sú asi najmä náboženské - nie som žiaden fanatik ale.verím v Boha. Myslím si že keď viem o tom, že niečo pre mňa nie je dobré tak to nemusím spraviť len pre to že to robia iní. A takisto viem že už som v živote spravila veľavecí ktorésom robiť nemala a tak si môžem odoprieť aspoň niečo, priniesť nejakú obetu. Čo vaše názory?

123as

Tu nejde o sex pred alebo po svadbe, ale ide o sex samotný. Podľa mňa by mal sex biť vyvrcholením vsťahu, na splodenie potomka a nie pre zábavu, aj keď v súčasnej dobe opak je pravdou. Zdravo mysliaca bytosť by mala najprv niečo vedieť o sexe a potom ho praktizovať. Začína nová doba a na nete sa dá vygúgliť skoro všetko. Telegónia, pojednáva o sexe, čo a ako to je v skutočnosti. Každý pohlavný styk s vymeneným partnerom prináša zlé následky. Nebudem tu vypisovať čo všetko Telegónia pojednáva, ale to je hlavná príčina rôznych dedičných chorôb. Myslím ak slečna má 18 rokov a je stále panna klobúk dole, bo čo viem tak vraj už 15. ročné nie sú panny. Tým iba jedno chcem povedať, že muž už nemôže očakávať od ženy ktorá nie je pannou t.j. spala pred tým s iným mužom, že dieťa ktoré spolu splodia bude jeho, on dal iba genetický materiál na novú bytosť. Čím viac žena vystrieda mužov tým večšie problémy bude mať z dieťaťom, a tomu sa vraví jedna matka a veľa otcov.

man3331

Poviem ti moj priklad, preco s takym postojom nesuhlasim. Ked som mal 18, mal som fajerku a rozhodli sme sa, ze budeme mat sex. Predtym bolo vsetko OK, ale jednoducho ked sa vyzliekla a zacali sme, nedokazal som s nou mat sex. Nevzrusovala ma, hoci som ju miloval. K nicomu nedoslo. Potom som si nasiel inu a po case sme skusili sex a bolo to uzasne a je to moja manzelka uz 20 rokov a hoci sme spolu spali pred svadbou, nikdy som nemal inu, i ked som doslova mal ponuk habadej. Na zaklade mojej skusenosti odporucam si po dobrom rozmysleni s tym, ze to myslite spolu vazne si ten sex pred svadbou vyskusat, lebo mozete dopadnut velmi zle, ak si v nom nebudete rozumiet. Nech si vravi co chce kto chce, sex je najdolezitejsou sucastou vztahu a ked si v nom nerozumiete, budete frustrovani, hoci si vo vsetkom ostatnom mozete rozumiet vynimocne dobre. Neriskuj to.