Reparex - skúsenosti

BeFree7

ladimed - tak kedze nemam ja nejake dlhe vlasy tak snad by mi na ten cas kym bude vidiet prve vysledky bude jedno balenie stacit a potom uvidim ci v otm budem pokracovat, ci sa nejake vysledky aj dostavia, aj ked by som sa im velmi potesila.

lorry22

ZemanuelaZ prekvapilo ma to, lebo som to este nevidela - cize je to nieco nove pre mna :) Je to logicke v konecnom dosledku, ale toto som necakala, ze nejaky takyto produkt existuje. Budem musiet drahemu o nom povedat ;)

ZemanuelaZ

Tak to som rada, ze si to nasiel bez problemov. Uz skusas? uz by si to mal mat asi aj doma, nie? :) Ved to je jasne, co je to za chlapa, co si farbi vlasy? ved to nie je normalne

ladimed

kolko vydrzi jedno balenie? to je predsa individualne aj podla toho ake huste vlasy ma clovek :) niekomu dlhsie niekomu kratsie. Jasne, mal by stacit, ved uz po par tyzdnoch je vidiet prve vysledky.

simonska

tak fajn, ja som myslela, ze to bude drahsie ze to pride kurierom alebo ako. Ale takto do toho asi pojdem :) Tak, tak mozme iba ziskat. Stratit uz niet co ked sedive vlasy uz na hlave su :)

Sasia912

Áno cez internet, vieš čo len čo som poštu platila to bolo nejakých 2,60eura tak nejako. Čiže nič strašné. Mňa to tiež zaujalo, tak prečo to nevyskúšať, veď horšie to byť nemôže a buď pomôže alebo nie. Svet sa nezrúti ak by nie. Aj keď pevne verím, že výsledky sa ukážu :-)

stromo_kocúr

uz som si ju nasiel, dakujem ti. Toto iste mi zena povedala, ze ona radsej bude mat doma sediveho chlapa ako nafarbeneho. Tak sa teraz smejeme ked si ma kvoli tomu dobera, ale tak uz som zufaly tak co no.. Ale pozeral som tu stranku na reparex a je aj na bradu, tak som si hned oba hodil do kosika a objednal. vyskusam a uvidim co to povie ;)

augusta

za aku dobu by to malo akoze zabrat? moj chlap sa uz pol roka stazuje, ze odkedy mame dietatko, ze rapidne zacal sediviet :) co by som mala skor ja sediviet a nie on. A problem sa netyka len vlasov ale aj brady za co sa hanbi asi najviac :/

simonska

objednávala si ho cez internet? prosim ta kolko ta vysla doprava? :) o tomto som už dávnejšie počula, ale vôbec som sa nedostala k tomu ako to pracuje a funguje vlastne, ale konečne o tom niečo bližšie viem a vyzerá to zaujímavo.

Sasia912

tak to je super, ze ho mas na sebe odskusany. Ja som ho objednala drahemu tiez predsalen ze vyskusame. To si mal vidiet tu radost. Naposledy sa takto tesil ked dostal skok z lietadla ako darcek :) vraj on uz o tom tiez nieco cital len vahal ci ho ma vyskusat ci nie. Tak skusame :)