Zamilovala som sa - ale som na pochybach

Príspevok v téme: Zamilovala som sa - ale som na pochybach
Lola30

Dobry vecer
Tak na uvod by som zacala s tym, ze som sa zoznamila zo super muzom, uz je to viac mesiacov co sa stretavame. Ja som sa velmi rychlo zamilovala, velmi vela na nho myslim a len co sa rozlucime - uz mi chyba. On je velmi pozorny,sprava sa ku mne skvelo no lepsieho chlapa som este nestrerla. Taky gentleman, mam pocit pri nom akoby som stretla toho praveho.Len problem je v tom ze ..... Ajked mi vravi ze ma ma velmi rad, ze ma zboznuje a vidno mu v ociach ze aj on je zamilovany - Ja stale mam pochybnosti :-( ci to so mnou mysli vazne.. Obaja sme prezili sklamanie v predchadzajucich vztahoch, no jemu bolo viac ublizene od ex.Prave preto neviem, ci ma poklada za priatelku a ci to so mnou mysli vazne.Jeho spravanie nasvecuje ze mysli..len niesom si ista. Ako to mam zistit?
A druha vec je ako sa trochu krotit s tym, ze neustale nanho myslim..chyba mi neskutocne ked sa nevidime. Volame si ale ja by som chcela viac.. Ale jasne ze po 4 mesiacoch sa nemozem hned k nemu nastahovat. Tu zavislost na nom ako ukorigovat?
Dakujem za odpovede

feila

medzi vami aj niečo bolo? či ste len priatelia? lebo z toho čo si napísala to nie je jasné.
najjednoduchšia rada je - opýtaj sa ho priamo nato, ako ťa berie...
napísala si, že je gentleman, takže ak je, nebude ťa vodiť za nos.
najpravdepodnejšie bude, že ani on si nie je istý tebou