V poslednom čase sa so mnou niečo deje..

Príspevok v téme: V poslednom čase sa so mnou niečo deje..
MarekBranik

V auguste som bol na dovolenke naštastie na SR a jeden den okolo 14:00h sme pili kávu kde som si našiel v pohari včelu a pri zlaknuti mi to vyvolalo nevolnost , búšenie srdca atd .. Bola mi privolaná sanitka ktorý ma odviezli do nemocnice kde počas prevozu som dostal infúziu . V nemocnici mi zobrali krv , nehali ma tam hodinku zlepšilo sa mi to..
Po prichode hned na druhy den sa mi stav opat zhorsoval , Vysoky tlak , hrča v krku , tlaky v hlave .. Naštívíl som kardiologa kde som mal 24hodinovi Holter a urobil mi Echo srdca ktore bolo v poriadku. Po 1mesiaci uzivania VASOCARDIN 50g som bol na kontrole , bušenie srdca pride raz za čas ale citim stále tie tlaky v hlave , zle sa mi dycha . Povedal mi ze taky pacienti ako ja 3x stvrt-ročne na kontrolu..Bol som prekvapeny ale možno ma pravdu vsak on musi vediet čo a ako .. Vasocardin mi kazal užívat stale ...
Moja pani doktorka mi zobrala krv tam som mal zvysene pecenove testy ,, Zavítal som u infetologicky kde mi predpisala LAGOSU ktoru som užival cely mesiac.. Teraz 22.10.2015 mám ist k infektologicke na kontrolu ( brala mi krv ako pri darovani , stolicu proste na vsetko uvidim ako dopadnu vysledky..) Stále neviem čo je somnou po 2 mesiacoch sa citim divne , občas závrate a tlaky v hlave.. Bol som u holičky a zrazu mi prisiel tlak do hlavy musel som ist nachvilku von a napit sa vody ..Potom ma niako rychlo dostrihala a utekal som domov si lahnut..
Moja obvodna mi dala vymenne listky k Neurologovi kde som dopadol OK že vraj.. Teraz som sa objednal na Gastroenterológia či nahodou nemam vredy , ku psychologičke na pocit uzkosti ... Vážne som stoho vedla lebo neviem co mi je .. Od malička športujem aktivne , už 2mesiac nepijem ani alkohol / predtym v malom mnozstve len prilezitostne som si dal.. AK ma niekto podobne skusenosti zdravotne problemy prosim napíšte alebo poradte mi .. Tlak po predpisani a užívania Magneziových Tabliet sa mi vyrovnal .. Ale necitim sa tak ako by som mal ...

MarekBranik

Dnes som bol na Psychologickom vyšetreni a strašne mi psychologička pomohla už len tým čo mi povedala ...

áno mam Panicku poruchu ..

3mesiace to trvalo pokial som sa dostal tam kde som mal hned na začiatku ... Už sa tečim na terapiu bez leikov.. A Od dnes to čo som vynechal šport zaradujem zase do reality... Len tak to prekonam.... AK ma niekto aku kolvek otazku čo by som mohol poradit ... napíšte mi mail : branik.marek@gmail.com rád sa podelim s informáciami ..

MarekBranik

No dnes som bol pre vysledky a veru sa niečo našlo v mojej krvičke .. Dáka bakteria a ešte mam niečo aj s pečenou .. No predpisala mi pani doktorka troška liekov 5 druhov na vyliečenie...Už te tabletky pomalicky povazujem ako stravu ..dufam ze to pomoze a dám sa dokopy... Ale aj tak nastivim psychologičku .. uvidim 10.11.2015 idem k nej či sa toto všetko po tychto liekoch zmeni .. ešte dám vediet.. Dufam že mojim príspevkom pomožem podobným situaciam .. Pekný den

MarekBranik

Dakujem za rady .. A pokusim sa toho držat.. Asi by som mal začat sa opat venovat futbalu a zabudnut pritom na tieto problemy .. Este pobeham ten zvyšok a uvidime .. 22. idem pre vysledky....uvidime...Dufam že to dám a prekonám to.. Neni to nič prijemne...však viete očom hovorim .. :(

BielaCeruzka

A ešte niečo: Ja osobne som s tým u psychológa ani psychiatra nebola a vcelku to zvládam. Psychiater ti predpíše len množstvo liekov po ktorých vysadení je len horšie...

BielaCeruzka

Panická úzkosť, alebo tak sa tomu hovorí, prešla som si tým istým a ešte stále niesom celkom ok. Prešla som všetkými možnými vyšetreniami až po gastro, kde mi nič nezistili. Sám zistíš po čase ako sa upokojiť, všetko je to len v hlave, musíš si sám sebe povedať že ti je dobre, že si to len nahováraš. Skús naozaj magnéziové tablety, alebo aj Stop kŕčom, mne osobne pomáhal aj Persen či Sedatif PC, to sú všetko lieky na prírodnej báze tuším. A ešte jedna vec čo môžem odporučiť sú kvapky Korolen, dajú sa objednať na internete, mne veľmi s týmto problémom pomohli.
Ja mávam obdobia, kedy ma toto všetko opäť chytí, väčšinou v zimných mesiacoch keď je všetko také depresívne, vtedy sa snažím niečím zamestnať a prejde to.Navyše mám aj emetofóbiu, čo je strach z vracania, takže to ozaj nieje sranda. Možno to znie divne ale život s emetofóbiou je fakt peklo...
Potom sú však obdobia kedy na to ani nepomyslím, ale vždy keď to príde, snažím sa myslieť na niečo iné, pozitívne, zabaviť sa nejakou činnosťou a prejde to, pamätaj, JE TO LEN V TVOJEJ HLAVE.

MarekBranik

Budem velmi rád .. Lebo niekedy mam pocit ako keby mam niečo v hlave alebo zo žaludkom .. Achhh uvidim.. Potom dam vediet .. Urcite stymto problemom niesom na svete sam...

blueberryNN

Mne to pripada cele ako uzkost, teda psychicky problem, tu psychologicku urcite nepodcen a myslim, ze prave ona ti moze najviac pomoct.