Chudnutie

kilecko

simi 15 pekne len tak dalej ide ti to super.

ja som to chudnutie porusila medzi zdravou stravou aj nezdrava ale snazim sa neprejedat.zacnem natvrdo az od noveho roka a dovtedy sa budem drzat na uzde

chyba mi cvicenie takto pred rokom som chodila do posilovne teraz sa mi neda zdravotne problemy.

tak simi 15 napis ako ti to ide budem sem pozerat

Simi15

Takže sľubila som vam že sem o 2 tyždne napišem koľko som schudla, takže po 15 dňoch pišem :D podarilo sa mi schudnuť 2 kila, takže som rada a budem v tom naďalej pokračovať :D môj ciel je mať 57-58 kg :D dufam či sa mi to podari, bola by som veľmi šťastna keby ano :D a keď chcete tak vam sem budem pisať každe 2 tyždne koľko kg mam už dole . Takže 19.11. 2015 zas napišem :)

Simi15

zdravozdravo - aj ja mam strašne rada sladke, no ale povedala som si keď to neprestanem jesť, tak nikdy neschudnem, teraz si sladke davam len občas a to len v malom množstve a zatial mi to nechyba, zatial mi to všetko ide, každy deň cvičim, zdravo sa stravujem, tak musim to nejak prekonať keď chcem pre seba niečo urobiť :) a držim ti tiež palčeky, nech sa ti dari :) A koľko kg chceš schudnuť?

zdravozdravo

Ja tiez tuzim po zdravom stravovani ale je to strasne narocne pre mna,lebo milujem sladkeee.Pravidelne cvicim ale ked takto nezdravo jedavam tak to nema take ucinky ako by som chcela.Ale tak idem sa snazit dalej a zasa.Kebyze dam dole trocha z toho tuku dolu bola by som uplne spokojna:-)Drzme
si palce

kilecko

Simi,pozrela som tu stránku keď vidím kvapky,tabletky,čierne korenie a iné pre mňa blbosti škoda peňazí.zdravá strava a pohyb to je to práve.Nie sme tak bohaté aby sme platili hlúpe výrobky.To môj názor a neznenim ho.

andrej_

držím palce a kvitujem rozhodnutie skúsiť zdravú stravu, moja priateľka takto postupne v priebehu 10 mesiacov schudla 15kg a to v podstate zmenila iba stravovanie. Obmedzila pečivo, chlieb, vylúčila vyprážané, neje takmer žiadnu bravčovinu a váha jej išla krásne dole :) teraz je z nej riadna kočka, z veľkosti 40/42 padla na 36tku, niekedy dokonca kúpi aj XS. Takže spokojnosť na oboch stranách :) Treba sa len zaťať a ide to, pevná vôľa dokáže divy...