Ako povedat mame ze..

Príspevok v téme: Ako povedat mame ze..
Anittt

Ahojte, chcela by som poprosit o radu. Mam 15 a chcem si objednat svoj prvy epilator. Mam velmi tmave chlpky na rukach a hanbim sa za to. Dokonca nenosim ani tricko s kratkym rukavom pretože tie chplpky su fakt tmave a je mi to hrozne neprijemne. Prave preto by som sa chcela skusit epilovat. Lenze ja sa akosi hanbim to povedat mamine. Neviem co si o tom pomysli a mame taky vztah, ze niesom k nej vzdy uprimna so vsetkym a prave preto sa jej to bojim povedat. Neviem totiz ako zareaguje, no bola by som velmi rada ak by mk to dovolila, moznk to skusi aj ona a bude sa jej to pacit... No ja stale neviem ako nato.. Poradte mi prosim

nika54

Ja by som si nikdy neholila ruky depilatorom či žiletkou.Pretože na druhý deň možno budu male ,ale budeš mať pichlavu ruku

Podivne

Jasne ze si holia ruky. Ked vidis zenu bez chlpov na ruke tak jedine odstranene nie? Ja mam 16 a holim si ziletkou. Akurat cez zimu si nechavam kozusinku.

qqqqqr

hlavne si kukni recenzie pristroja, ktory si planujes kupit.
baby si u nas tiez nejaky kupili, ale treba to strasne dlho robit, aby bolo nieco vidno....neviem, ci su na trhu dostupne aj nejake lepsie epilatory.

Prezyvka055

Hmm no sice som nepocul o tom zeby si zeny holili ruky ale budiz. Myslim ze epilator nie je ziadna hrozna vec. Hovorit jej to nemusis ak nechces ak na to mas peniaze tak si to proste kup.

sewie

v prvom rade -sisi ista ze vies do coho ides? depilacia strojcekom boli ako blazon...teda hlavne prvych niekolko krat. ja si depilujem nohy-uz som na to zvyknuta a necitim to vobec...ale vela kamosiek to nezvladlo a strojcek predali...ruky su urcite citlivejsie ako nohy...neviem si moc predstavit depilovat si ruky strojcekom...:/...takze by som sa skusila najskor popozerat po najvhodnejsej moznosti a potom vymyslala co kupovat...ak chces tak povedz mame ze ta to trapi a mozno ti aj ona bude vediet poradit najlepsie riesenie...ale ja by som si na tvojom mieste uz dopredu pripravila preferovanu moznost...mas ich viac-vosk, laser... urcite sa nemusis bat zdoverit mame, ved nic zle si nespravila a ani nic zle robit neplanujes...je to normalna vec:) a tento problem ma viac dievcat-ci zien...drzim palce...nadychni sa a spust!