nizkohormonalna antikoncepcia

mariana

ale v navode od minervy pisu, ze ak si mala pohlavny styk v tyzdni pred vynechanim tabletky, zvysuje sa riziko otehotnenia...

dadaa

no ak si s hak zacala, mala by si sa prvych 7 tanletiek chranit..to je riziko, nie to, ze si zabudla tabletku po sexe..a chram sa nadalej, 7 dni este po zobrati tabletky

mariana

prosim o radu: v piaty den ako som zacala brat minervu po menstruacii som mala pohlavny styk... v ten den som si dala tabletku nacas, ale na druhy den vecer som zabudla a dala som si ju az po 13 hodinach... mohlo vzniknut nejake riziko otehotnenia?
dakujem

neva

Zuzana33, tých 7 dní je potrebné sa chrániť aj inak.
Tiež je dôležité si vždy uvedomiť, kolká tabletka v poradí to bola.

zuzana33

ahojte:-D prosim vas vedel by mi niekto poradit?mam prvykrat hak a zabudla som uzit tabletku.dalsiu som si dala az o 16 hodin.a potom normalne.dokedy trva riziko tehotenstva?len 7 dni alebo uz cely mesiac? ĎAKUJEM VELMI VOPRED za ODPOVED!!!

moje

A nebude to menstruacia? Kedze si ju este len vcera vysadila, tak by mala prist menstruacia. Preco myslis, ze je to len vytok?

anicka

ahojte, možte mi niekto poradiť??? vysadila som včera MINERVU a objavil sa mi krvavý výtok tak nevim či to je niečo vážne alebo je to kvoli vysadenie...ďakujem

moje

NO s otehotnenim je to strasne individualne, mam kamosku, co brala HAK cely cas, nejakych 8 rokov a to ma len jeden vajecnik a otehotnela hned ako vysadila HAK v prvy mesiac a ma zdravu dcerku, ja napriklad som brala HAK 3 roky, som vysadila v auguste a menstruacia mi prisla az dnes a to len preto, ze som bola na vyvolavacku u lekara a to som zvedava, ci pride na buduci mesiac, cize mi to velmi narusilo cyklus a s otehotnenim nemam skusenost, lebo tabletky som vysadila len z dovodu rozchodu s partnerom, cize otehotniet sa este nechystam teraz. Ale vsetky zname , co brali Hak nemali problemy s otehotnenim potom.