rozvod vs samovrazda

Príspevok v téme: rozvod vs samovrazda
sani777

Ahojte,

Asi pred viac ako rokom som tu pisal,ze ma zivot nebavi a nie je mozne ho ukoncit z dovodu ze mam rodinu,deti. Dovod som asi uz nasiel a aj spolu tu na forume..., tazko sa mi to pise,ale je to moja manzelka. Nechcel som aby sa take nieco stalo,ale uz sa to dalej neda zvladat a opat mam depky.

Rozvod znamena koniec rodiny, vsetko co sme si vybudovali- majetok, deti spolocne zazitky a 11 rokov zivota o ktore nechcem prist, samovrazda teda znamena to iste.

Postavil som sa teda voci tomu a nasiel som ako take riesenie.V praci dam vypoved (aj tak ma nebavi) a pojdem do zahranicia (600 km od domova) zacat od znova.

Chcel by som sa Vas opytat je podla Vas taketo riesenie spravne?

Nemal by som predsa ostat doma a pokracovat v 11 rocnom vztahu? Nie je na koniec uz neskoro ako som si aj ja vravel? ako sa ktomu postavi moja cela rodina ze odchadzam? a co moje deti, kto a ako ich vychova? len neviem si predstavit dalsich 5 rokov kym vyrastu...

Chcem aby som bol konecne naplneny u inej partnerky, uz ma nebavi prezivat ako prezivam co uz bude cca 5 rokov. (nechcem od partnerky tak vela len viac fantazie a viac otvorenosti a pravidelnosti v sexe :) ). zacal by som naprv tyzdnovkamy a neskor by som to asi postupne dal na javo ,ze to uz nema zmysel.

co si o tom myslite? Dakujem

RNG

Samovrazda nie je ziadne riesenie nicoho je to len zbabely utek.

11. rokov je mala cast zivota, mas pred sebou plno rokov, ked mozes zit tak , ako si to predstavujes

Sani mike

Ahoj anjelik.

Dakujem za rady..ja len ze koli tim zadnym vratkam..ved si to mozno sam rozmyslim a sa budem chciet vratit tak ak by som povedal bye cau tesne pred odchodom moc by to nepomohlo poviem jej ked to bude aktualnejsi..chcel som skor len idu vianoce.nejako jej to naznacim ze co keby bla bla..uvidim mozno to zobere ok ked poviem ze nahodou som dostal takuto prilezitost a chcem ist mimo sk.ak to takto vyjde postupne sa to urovna.bodaj by..uvidim

anjelik *

Rada bola adekvátna k tomu, ako si popisoval svoje manželstvo, že sa nedá normálne komunikovať.. Naozaj je lepšie povedať to na poslednú chvíľu, aspoň sa zbytočne nebudeš zamotávať. Nevieš, ako budeš fungovať sám a tak si radšej nechaj zadné dvierka otvorené, aby si sa mohol vrátiť k rodine. Čím viac to budete rozoberať, tým väčšie scény a hádky a plače a vydieranie..nakoniec ostaneš doma a z dlhej chvíle sa fakt zabiješ. To by bola asi škoda, nie? Ty sa chceš priznať, lebo sám neznesieš žiť s tou predstavou a chceš ju presunúť na manželku...radšej to nerob a vysporiadaj sa s tým sám. :o) Raz si už rozhodnutie urobil, tak si za ním stoj. Keď budeš vedieť termín, potom povedz, že odchádzaš za výhodnou prácou a sa uvidí, čo bude. Dopredu to nemá cenu rozoberať.

Ideálne by bolo povedať pravdu, na rovinu...ale sám dobre vieš, ako by to dopadlo..preto rada, možno nefér k tvojej manželke...ale fér k človeku, čo je tak slabý, že by sa kvôli nespokojnosti so sexom chcel zabiť. Stále platí, máš právo prežiť svoj život tak, aby ťa napĺňal.:o)

Sani mike

Hodinu pred odchodom? Ne teraz vazne.vam by sa to tak pacilo?len tak ze bye? To sa ani neda po 11rokoch len tak povedat.myslel som ze ci by nebolo vhodnejsie povedat ze je to len docasne bla bla.bla?

Stou rukou a milenkamy som sa uz vyjadril predtym.a samovrazdu koli vztahu.tak ked si s niekym niekolko rokov a sex to stoji za h a nechces niekoho len tak opustit lebo ho milujes...keby to bolo take jednoduche ale moc to prezivam a chcel som takto itiect od reality a toho co ma caka sa stale obavam.

indila123

ach jaj zdravý človek rozmýšla nad samovraždou kvôli manželstvu čo sa nevydarilo nechápem ľudí že sa dokážu tak zničiť pre vzťahy a ublížia si a chcú spáchať samovraždy... čo by dal chorý človek zato aby riešil len nevydarený vzťah...ludia preboha zobudte sa

beacon

V ziadnom pripade nepachaj samovrazdu a a uvedom si ze vo vacsine manzelstiev nie je sulad v sex potrebach ale zivot je o kompromisoch.extremne vnimas svoju realitu a si strasne nestastny asi preto ze ty potrebujes toho sexu mozno viac ako vacsina ludi a mozno len priemerne vela len tvojej zrne staci toho menej.co myslus vo vacsine manzelstiev je to tak.nie si cvok tak si ho vyhon sam kolko krat potrebujes a raz so zenou tyzdenne ten sex si zachovas.podla mna ak pises ze svoju zenu milujes len ten sex nefunguje akoby si predstavoval ak si sexdravec a potrebujes to velmi viackrat tak sa zoznamis s inou zenou a zoparkrat tyzdrnne budes to mat s inou bez toho ze by tvoja zena o niecom vedela a s manzelkou ostanes.ja ak milujem svojho partnera a jemu to staci o polovicu menej ako mne tak sa s nim predsa nebudem rozvadzat mas ruky.co si myslus po rokoch spoluzitia v manzelstve 20,25 30ako ziju ostatny myslis su spokojnejsi ako ty?cudoval by si sa takmer vsade su nutne kompromisy a je nespokojnost.

anjelik *

No, ak ti môžem poradiť a z vlastnej skúsenosti, tak povedz to, až keď budeš pobalený, so zmluvou vo vačku a kúpeným lístkom na vlak. :o) Čiže, na poslednú chvíľu. Dosť totiž pochybujem, že ak by si to povedal už teraz, že by ťa čakalo príjemné obdobie konštruktívnych rozhovorov, obohacujúcich dušu všetkých zúčastnených. :o) Som rada, že sa ti to podarilo a držím palce, aby sa tvoje očakávania naplnili. Možno nakoniec zistíš, že čo máš doma, sa počíta.:oP

Sani mike

Ahojte.

Dostal som ponuku.nie je to sice uplne terno ale je to fajn.ako mam zene povedst ze chcem odist?lebo kym odidem bude jan -feb a idu vianoce.ale ako jej mam oznamit aby sme obaja netrpeli.dik