Ako bojovať s anorexiou?

Táto diskusia patrí k článku: Ako bojovať s anorexiou?
Ako bojovať s anorexiou?

Budem mat 14 rokov a asi mam anorexiu ale nezvraciavam teda uz nie.....ako sa to cele zacalo...bolo to v aprili mali sme mat svadbu ja som chcela schudnut do siat podarilo sa mala som 66-67 kil..potom somvsak chcela viac tak a tyzden som schudla 4 kila potom cely mesiac nic a tak to islo 2 mesiace..a potom som zacala sa prejedat a nasledne zvracat a tak to islo asi 2tyzdne...ale dnes je to uz 3.mesiac co mi meska menstruacia teda v aprili pred chudnutim som mala 69 a teraz mam okolo53 kil a vysku asi 175 cm...bojim sa o seba a chcem to nejak napravit hlavne sa bojim o tu menstruaciu to ju fakt mozem uplne strastit??..ved grcavala som iba 1-2 tyzdne...a to nie stale...a teraz ked som schudla byvam bleda mam zvlastny pohlad neviem ako by ma daco tazilo... moj ujo je psychiater ale ja sa bojim ist za nim tak najprv ak by sa to nejak dalo este pomozte mi nejako vy prosim...no moj jedalnicek je asi takto.....rano: salka zeleneho caju pol rozka mozo daka zelenina/ale nije vzdy)...obed: polievka a druhe ale to len malo lebo viac mi uz vlastne netreba nemam pocit hladu ...a na veceru jablko ..pijem skoro stale za jeden den mozno aj 3 a pol litra... ako to teda so mnou je??...a cvicim za den mozno aj 4-5 krat.