Bušenie srdca, studené ruky a strach či náhodou nejde o infarkt

Táto diskusia patrí k článku: Bušenie srdca, studené ruky a strach či náhodou nejde o infarkt
Bušenie srdca, studené ruky a strach či náhodou nejde o infarkt

Mam 27 rokov v sobotu rano som sa zobudil na to ze mi busi poriadne srdce, hned sa dostavil aj strach ze co sa deje az nevolnost. Prve co som spravil tak som sa siel napit a ono to prestalo. i ked strach pretrval. Potom cely den v pohode, vecer som prisiel z mesta ziedol som asi 2 rozky so sumkou, po pol hodine sa objavil neprijemny pocit v zaludku ako keby netravilo. Vecer sa asi na 30 minut zase dostavilo busenie srdca ked som si lahol do postele. Dnes rano ked som sa zobudil pulz bol asi 70 (u mna celkom bezne) ale ked som pomyslel na to co bolo vcera tak sa zase dostavilo busenie srdca, studene ruky a strach ci nahodou nejde o infarkt lebo ma podobne prejavy. Vcera to bolo celkom v pohode, i ked sem tam sa ten strach zase dostavi. Dnes rano som sa zobudil zase s cudnym pocitom strachu, tep okolo 80, studene ruky. Este dodam ze asi pred polrokom som bol na EKG, tam bol tep sice tiez poriadne vysoky (stres ze co objavia), doktor povedal ze lamem rychlostne rekordy ale ze EKG je v poriadku. Krvne testy potvrdili zvysenu hladinu cholesterlou, takze som upravil stravu, (vyprazane nejem skoro nikdy, iba na prirodny s posob, snazim sa jest nemastne jedla. Vysku mam 185 a vahu cca 89 KG. mam kyfo-skoliozu. Ked si chcem odmerat tlak tak mam smolu lebo stale ked vidim tlakomer tak sa mi hrozne rozbusi srdce (a po 10 minutach to prejde). Co by to moblo byt? Ide o nejaku zavaznejsiu pricinu (arytmia?) alebo skor je to psychicke (resp traviace problemy)?