Budúca expriateľka a jej aktuálny priateľ

Táto diskusia patrí k článku: Budúca expriateľka a jej aktuálny priateľ
Budúca expriateľka a jej aktuálny priateľ

S partnerkou sme boli spolu 7 rokov rozisla sa somnou a po mesiaci sa dala do vztahu s jednym chlapcom ale zacal som jej chybat vravela ze lubi mna aj jeho a rozhoduje sa boli sme aj spolu u psychologa, odporucil nam cas ale, ona tvrdi ze sa ku mne vrati a ze to bude krasne ale potrebuje sa vyriesit veci, to znamena ze ide tomu chlapcovi povedat ze sa s nim rozchadza, povedala mi ze ju mam teraz nechat ze nebude mat chvilu nikoho a ze sa da do poriadku, a ze ju mam nechat teraz tak, nemam sa starat o to co spravi, lenze ona ma chce naspat ja cakam a miesto toho aby bola sama doma a davala sa do poriadku je u neho cely tyzden a ja sa bojim lebo neviem co si mam mysliet ved predsa ked sa s nim rozchadza naco je stale u neho, ked sa na to opytam odpoved znie asi tak ze nemam mat psychopatiu a nemam sa coho bat, ale ako sa nemam bat ked je tak dlho s nim? Co si mam mysliet preco to takto natahuje u neho?? Mna to strasne zoziera lebo neviem pravdu co robia neviem nic len mam cakat, a ked sa vrati nemam sa na nic pytat a budeme uz navzdy spolu tvrdi tak co mam robit? Uz spolu pred tym aj spavali co ked to robia aj teraz? Na co mam mysliet? Ako ju mam prijat ked ma to stale trapi? Dokazem na to nemysliet?