Ako oznámiť kamarátke, že nemám záujem o partnerstvo

Táto diskusia patrí k článku: Ako oznámiť kamarátke, že nemám záujem o partnerstvo
Ako oznámiť kamarátke, že nemám záujem o partnerstvo

Moj problem spočíva v tom či mám oznámiť kamarátke že nemám záujem o nič bližšie len o kamaratstvo, ak by bola opačná situácia tak by som jej to samozrejme povedal. Náš kamarátsky vzťah je veľmi dobrý a nerád by som oňho prišiel na druhej strane ja sa snažím pohybovať v určitých mantineloch kamarátskeho vzťahu a práve to ju irituje že to trvá tak dlho a to nevedie k tomu k čomu ona chce..snažím sa byť dobrý kamarát ale už som v situácii že čokoľvek iné ako partnerský vzťah bude pre ňu obrovským sklamaním. Keď sme sa spoznali som to neriešil, postupoval som ako predtým - vždy som sa správal milo ku každej sympatickej babe aj ku takej ku ktorej som nič necítil a ešte nikdy som nepotreboval hovoriť priamo že medzi nami nikdy nič nebude, stále stačil nejaký signal a moja pasivita a tá osoba sa takticky stiahla..a vždy som si myslel že pre sebavedomie ženy je lepšie keď si myslí že chlapovi dala košom ona ako keď by to malo byť naopak.