Čo všetko potrebujem na schudnutie

Gima

Kup si mixer a mixuj ovocie alebo zeleninu s vodou + nejaké koreniny. Robia sa z toho smoothie, ktoré prečistia organizmus.
Z pohybu - plávanie, mierny joging, joga a pilates.
S tým behom to neprehánaj, koli klbom.

munz

ach bože, zas keď niekto chce spevniť telo, tak odporúča MartinaNZ všade piperine, je to zázrak na všetko (už ho pchala aj do diskusie, kde chcú poradiť s akné a vypadávaním vlasov)
na nete je plno diskusíí o tom čo jesť a cvičiť, len sa nedaj zblbnúť s predajcami podobných šmejdov ako piperine, ktorí ho aj tu na každej diskusii vychvaľujú, lebo to majú v náplni práce

patriciaz

Protein je v podstate náhrada jedla, ideálne po cvičení. Treba dodržiavať dávky a ak budeš naozaj cvičiť a dobre sa stravovať tak nemáš problém. Partner si napr vždy objedná z 4fitness veľké balenie proteinu a príchute, také že to do toho zamiešaš a keď má chuť na čoko dá si čoko keď má chuť na niečo ovocné tak si dá ovocné :) A k tým receptom, je ich hafo, čím nemej sachrov, tým lepšie

MedvedTucko

A je napr dobrý nápad piť proťák nepriberiem od toho? A kde mam hľadať také recepty? Ako mám vedieť že práve z toho nenaberem viac?

miro_68

podľa mňa je základom pevná vôla :) to je začiatok.. potom odporúčam preštudovať si niečo o zmene stravovania, nejaké tie ľahšie recepty, z ktorých sa aj naješ a ani nepriberieš. V obchode sleduj, koľko kJ majú potraviny, ja sa podľa toho tiež orientujem a váhu si stabilne udržiavam. Vyhoď sladkosti, presladené nápoje, obmedz vyprážané.. a pohyb, ten to len urýchli :) držím ti palce

iggzik

Trpezlivost, odhodlanost, vytrvalost..

Tiez aj rozum aby si si dake zranenie cvicenim neurobil..

Osobne sa mi nezda to ked clovek nabere X kilo nema tucha o cviceni a potom zrazu to chce cvicenim zhodit, si totiz koleduje o problemy..

Ja som schudol 3x v zivote a ani raz som necvicil, nehovorim, ze je to tak OK, teraz mam uz viac ako rok 80kg a posledneho pol roka uz aj cvicim,,

Bez zmeny stravy a tych prvych troch slov co som tu hodil to holt nedas.. GL