Osteoporóza

Táto diskusia patrí k článku: Osteoporóza
Osteoporóza

Už ste mi raz veľmi dôkladne a bezprostredne odpovedali na moje kladené otázky ohľadom mojich nejasností, pretože žiaľbohu, mnohí lekári na nás v ambulancii \"nemajú čas!?\" vysvetliť , čo nám pacientom vlastne je. Do správy toho v odborných výrazoch neraz napíšu celú stranu ale neraz podajú recept bez akéhokoľvek ďalšieho sprievodného a ľudského slova! Preto sa stále viac a viac ľudí s rôznymi zdravonými ťažkosťami obracia na alternatívne spôsoby liečby, alebo si vymieňajú skúsenosti, či už dobré alebo zlé medzi sebou na nete. Niekedy je to prospešnejšie ako \"konzultácie\" v ambulancii. Česť lekárom, ktorí ešte dnes, svoje zamestanie berú ako svoje povolanie, či poslanie! Tých je žiaľ čoraz menej. Chcela by som Vás touto cestou znovu poprosiť o radu. Mám 56 rokov a nič netušiac pri inom vyšetrení mi bola zistená osteoporóza s hodnotami T score v L obl.-3.5, v krčku -2.0. Lekárka po odbere krvných testov a zberu 24 hod.moču mi predpísala okrem VIGANTOL OIL 10kv raz týždenne aj PROTELOS, čo je Stroncium ranelát, teda ak tomu dobre?rozumiem je to vlastne radioaktívny prvok a navyše s pridáním Aspartámu, umelého sladidla, ktoré ako viem, je už vo vyspelých škandinávskych krajinách zakázaný pridávať aj do potravín, nie to ešte do liekov!EU má úplne iné pravidlá, čo sa týka toxicidity liečiv a potravín? Nerozumiem tomu a mám zo všetkých tzv.odborných odporúčaní čo je vhodné a nevhodné konzumovať a užívať totálny chaos. Ako mám s dôverou začať užívať prípravok na liečbu osteoporózy , ktorá má trvať min 3-5 rokov, keď obsahuje hneď dva toxické prvky, ktoré majú mať pozitívny účinok na liečbu? Rádioaktívne stroncium a jedovatý aspartám. Čakala som, že sa budeme môcť o tom porozprávať, očakávala som, že na takú dlhodobú liečbu by bolo predsa len vhodné niečo prírodné a prirodzené. No v ambulancii to ide ako pri pásovej výrobe vo fabrike. Nejaké otázky na lekára? Raz sa mi stalo, že mi dotyčný lekár odpovedal, že otázky kladie ON! Táto lekárka síce bola \"ľudsky obývanejšia\", ale neviem, či mám tento tzv.liek PROTELOS začať vôbec užívať.