Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

Andrejka87

Ahojte, no tak vtedy som to na vašu radu radšej nechala tak ..ale zachviľu to prišlo samo a aj keď sme sa najskôr báli ako to ten druhý zobral, tak obaja sme zistili, že chceme vzťah ..no a teraz je to už dosť vážny vzťah :) Tak ďakujem, že som to vďaka vám možno hneď nazačiatku nepokazila.. :)

usmevny_den

Andrejka, diskusiu som nečítala, môj osobný názor: nie je to dobrý nápad začínať si niečo takéto so spolubývajúcim, fakt nie, čo sa ti teraz zdá ako výhoda a perfektné riešenie môže v budúcnosti priniesť presný opak a kopec problémov, ak však na svojom rozhodnutí trváš, tak sa s ním normálne porozprávaj, hlavne si na začiatok zisti či niekoho nemá, aby si sa vyhla zbytočnému trapasu :) no moja rada ešte raz: nechoď do toho..

dvojpes

podivna diskusia, nechapem, preco sa nedrzite temy?

ja tiez suhlasim s tym, ze pre vacsinu zien je to dost problematicka vec, maju sklony sa prilis citovo angazovat.

ale zas netreba z toho robit tragediu a predstavovat si nejake cierne scenare. je mnoho roznych odtienov, nie je to len cierne alebo len biele.

medzi obycajnym kamaratstvom a celozivotnou laskou je dost vela roznych medzistupnov, aj takých, co zahrnaju sex.

ved aj mnoho funkcnych dlhodobých manzelstiev je casto zalozenych na niektorom z týchto typov vztahov.

osobne si ale myslim, ze priatelsky sex je lepsie mat s niekym, s kym clovek nebyva.

Prezyvka055

diviak lesný myslim ze ma tu na fore pozna osobne viac ako teba, tak by som sa moc nenavazal do toho ze ci to co pisem je pravda, lebo z toho smrdi pokrytectvo, kedze prave ja narozdiel od vacsiny na tomto fore nemam problem skocit s niekym "na pivo" a za ten cas tu boli rozni husti ludia a taki co spochybnovali a ked som im napisal ze ked maju nejaky problem so spochybnovanim alebo navazanim sa ze kludne nemam problem si to vydiskutovat niekde na kofole tak sa uz neozvali alebo nechceli ist

pistek vidis a to je presny priklad toho filozofovania o ktorom som hovoril. Zazil si to? Poznas mna? Poznas zucastnene osoby?

Pointa tvojho prispevku a vobec celkovo tychto filozofickych bludov je len spochybnovat nieco alebo niekoho. Pripomina mi to ludi s diagnozou konspiracny teoretik odbornik na chemtrails, mobilne ziarenie a new world order. Su to len tvoje fabulacie.

Fleur-de-lis

zakladateľka témy to už asi vzdala s čítaním :D

Inak, akože skvelý život, dokonalý sex... To sú také ničnehovoriace výpovede. Jednak toto je fórum, kto vie koľko z nás tu je naozaj úprimných, nepoznáme sa naozaj, nevidíme tie svoje dokonalé životy v realite...

Po druhé, kto vie koľko z nás je vôbec úprimných k sebe samým...

A po tretie, je to subjektívne pretože každý máme iné hranice, iné predstavy o živote, sexe... Niekomu stačí to, inému treba viac, na to aby to zhodnotil dokonalým a skvelým. A celkovo také superlatívy zaváňajú preháňaním...

Kto je spokojný so svojim životom a vníma to pravdivo, to je super, teším sa z toho, ale iný človek by s takým istým životom spokojný byť nemusel...

Filip TT

"je to take zlozite ze sa v tom diva svina nevyzna", by sa na tomto fore malo pouzivat ako "je to take zlozite, ze sa v tom diviak lesny nevyzna"... :o)

Žužova

Prečítala som postupne celu diskusiu,no mám pocit že jediný normálny je tu diviak lesný. nevnucuje svoj nazor,hovorí objektívne a má pravdu. Plne sním suhlasím a vyadrila by soms a podobne k autorke. samozrejme je to individuálne ako by to zvládla ona,či to bude ok ,bude z toho možno niečo viac, alebo sa namotá alebo ju to poznačí nejak inak negatívne. To tu nemôže s určitosťou nikto povedať. Tiež mam nazor že ženy sa lahko namotaju lebo sex si spajaju s citmi,narozdiel od chlapov..ale to neznamená že su všetci takí...to by bola na tomto svete strašná nuda. poznám prípad kedy to začalo sexom a skončilo to vzťahom..takže kto vie :)