Môže Streptococcus spôsobovať bolesti v podbrušku, meškajúcu a veľmi slabú menštruáciu ?

Táto diskusia patrí k článku: Môže Streptococcus spôsobovať bolesti v podbrušku, meškajúcu a veľmi slabú menštruáciu ?
Môže Streptococcus spôsobovať bolesti v podbrušku, meškajúcu a veľmi slabú menštruáciu ?

Od septembra minulého roka mi výsledky výterov u môjho gynekológa ukazujú nasledovne: epitelie.... pozit. +++; leukocyty -PMN ...pozit. +; G+ koky v retiazkach... pozit.++; G- paličky ... pozit ++. Nález: masívne streptoccoccus agalactise, stredne masívne escherichia coli. Môj lekár mi stále predpísal antibiotiká, niekedy mi nespravil kontrolný výter a aj keď mi bolo chvíľu lepšie, po čase som znova začala mať bolesti na pravej strane podbruška. Mám nepríjemný, nie práve voňajúci výtok. Takáto situácia trvá už rok a ja sa začínam obávať, pretože v poslednom čase mávam vždy väčšie bolesti v podbrušku. Bola som na urologii kde mi preliečili zápal močového mechúra, na chirurgii, kde bolo všetko v poriadku. Nežijem pohlavným životom, takže nemam odkiaľ mať takéto dlhodobé problémy, v poslednom období som však mala stresujúce obdobie a je možné, že mám oslabený organizmus. Kvôli bolestiam ma môj lekár chce poslať na laparoskopiu. Chcela by som sa spýtať či bolesti v podbrušku, meškajúca a veľmi slabá menštruácia (v porovnaní s časom predtým) môžu byť dôsledkom daných baktérií a aká by mohla byť ich efektívna liečba a či je laparoskopia primeraný krok k danému problému.