Dlhodobé problémy s hrdlom

Príspevok v téme: Dlhodobé problémy s hrdlom
martin.hudo

Zdravím mám 20 rokov a už asi 4 roky mávam problémy s hrdlom. Začali pocitom cudzieho telesa v hrdle a dnes Ma bolieva hrdlo v najčastejšie v oblasti ohryzka, keď kričím a pri prehĺtaní. Mám bieli povlak na jazyku a stále mi zatekajú hlieny z nosa do hrdla. Pred 5-mi mesiacmi som prestal fajčiť. V auguste som bol na gastroskopií kde mi doktor povedal že to môže byť spôsobené refluxom a predpísal mi lieky. Tie najprv akoby aj pomáhali ale teraz sa to vracia. Už mi to celé lezie na nervy... Mám skoliózu a často problémy s krčnou chrbticou (bolesti krku a hlavy) nemôže tie problémy s hrdlom spôsobovať tá krčná chrbtica ?? Za odpoveď vopred ďakujem.

martin.hudo

S jazykom viem že krk nič nemá ale jedná sa mi hlavne o to hrdlo. Ja som si myslel že keď prestanem fajčiť bude mi lepšie a nie horšie ..

shayleen

Krčná nemá nič spoločné s jazykom. Môže sa jednať O nedostatok vit B 12, alebo chronicky zápal žalúdka, stomatitidu, hormonálnu poruchu, ochorenie pečene... Treba hľadať aj iné dôvody

martin.hudo

A ešte som zabudol dodať jazyk mám popraskany a sem tam bolavý ak by to mohlo mať s tým niečo spoločné