Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nádcha

Táto diskusia patrí k článku: Nádcha
Nádcha

Nádcha je ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým znížením kvality až znemožnením dýchania cez nos. Má viacero príčin a z nich vyplývajúcich možností prejavov.

adellline

..je krehka s tym suhlasim..a neviem preco vacsina z nas si mysli..ze je silna..ze sama si so vsetkym poradi a pritom pravda je uplne niekde inde..

diia

eweriin ja som tiez sa dala na uzivanie enzymov, najskor muz, potom ja. prisli sme na to, ze imunita je ozaj krehka a je velmi potrebne sa o nu dobre starat pomahat jej drzat sa fit.

Eimi

Viem, vystihla som to pretoze viem ako sa tieto veci maju, ako to chodi, tiez som si tym presla a viem, ze vydrzat a udrzat tu liecbu este nejaku dobu aj ked sa citime lepsie je podstatne pre nase zdravie :)

adellline

..eimi dobre si napisala..pretoze ak sa lieky vysadia hned tak je mozne, ze to telo sa z toho este celkom nedostalo a je potrebne aby sa vedelo potom aj chranit...

Eimi

Vysadit ich nie je najlepsou volbou, najidealnejsie je uzivat tu udrziavaciu davku aspon niekolko mesiacov potom, aj ked po pravde by som povedala, ze aj stale je to dobre uzivat pretoze to imunitu bude udrzovat v dobrom stave :)

eweriin

nie je to zbytocne, ja som ho uzivat zacala pred rokom, ked u mna problemy s nadchou a celkovo imunitou zacali a beriem ho aj dnes, pretoze nepotrebujem sa opat dostat do stavu, ze moje zdravie bude na dne a nebude sa vediet od neho odrazit :) posielam ti fotku, ze ake je to udrziavacie davkovanie

misicka333

udrziavacia davka je akoze aka? Kolko potom treba tabliet uzivat? Nie je to zbytocne? Nebolo by potom fajn ked uz sa citime dobre, ze nadcha je uz na ustupe vysadit tie lieky a nechat to tak, nech si telo s tym nejako poradi?

adellline

..udrziavacia davka je vhodna ked je telo v poriadku..ked chces iba odolat prezit nejake tie chripkove obdobia bez nejakej ujmy..vtedy je vhodna udrziavacia davka..ked uz pridu nejake zdravotne problemy tak si treba nastudovat pribalovy letacik a podla neho sa riadit ako zvysit tie davky..

diia

ano, pokial problemy ustupia, tak potom postupne sa davka znizuje. pri problemoch zdravotnych je vyssia potom, ked uz je telo ok, aj imunita tak sa moze davka znizit na trikrat tri tablety za den, co je teda taka udrziavacia davka :)

Eimi

Ano, ak sa problemy stratia, ze nadcha uz nebude, ze sa budes citit lepsie, tak potom je mozne aj davku znizit, postupne az na udrziavaciu davku, ako pri prevencii, ale netreba nejako to zlepsenie precenovat, chce to cas aby si sa z toho uplne dostala :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.