Nádcha

Táto diskusia patrí k článku: Nádcha
Nádcha

Nádcha je ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým znížením kvality až znemožnením dýchania cez nos. Má viacero príčin a z nich vyplývajúcich možností prejavov.

adellline

..udrziavacia davka je vhodna ked je telo v poriadku..ked chces iba odolat prezit nejake tie chripkove obdobia bez nejakej ujmy..vtedy je vhodna udrziavacia davka..ked uz pridu nejake zdravotne problemy tak si treba nastudovat pribalovy letacik a podla neho sa riadit ako zvysit tie davky..

diia

ano, pokial problemy ustupia, tak potom postupne sa davka znizuje. pri problemoch zdravotnych je vyssia potom, ked uz je telo ok, aj imunita tak sa moze davka znizit na trikrat tri tablety za den, co je teda taka udrziavacia davka :)

Eimi

Ano, ak sa problemy stratia, ze nadcha uz nebude, ze sa budes citit lepsie, tak potom je mozne aj davku znizit, postupne az na udrziavaciu davku, ako pri prevencii, ale netreba nejako to zlepsenie precenovat, chce to cas aby si sa z toho uplne dostala :)

micheala254

takže potom nejako, keď tie problémy ustúpia, tak aj tá dávka sa nejako zníži?...alebo ako mám tomu rozumieť?...tie dávky sú vyššie len keď má teda telo imunita nejaký problém?...koľko je potom nejaké to klasické dávkovanie, keď telo nemá problémy?...

adellline

..akupunktura pri takychto problemoch?..ked je problemom nadcha..ktora vznikla z dovodu nedostatocnej imunity..tak su potrebne lieky..u mna to bol wobenzym..ktory mi pomohol zbavit sa nadchy a takychto problemov definitivne a taktiez tymto problemom aj predchadzat..castokrat chceme sa liekom vyhnut..ale su problemy..kedy su tie lieky potrebne..

diia

ano davkovanie je vyssie. ale je to preto aby to telo dostalo tolko enzymov, kolko potrebuje na liecbu a celkovo vyliecenie z problemu, ktory to telo trapi. ma to svoj vyznam, nie je to len tak. co sa tyka akupunktury osobne nie som presvedcena o tom, ze by mohla pri takomto probleme pomoct.

mjanik

nádcha sa dobre SA lieči aKUPUNKRTúROU,KEĎ JE PRíčINA V PľúCACH,ZLE SA LIEčI,KEĎ JE PRíčINOU žíHLAVKA

adellline

..nie je nic horsie ako tieto problemy..ktore na oko vyzeraju neskodne prechodit..mozu cloveku sposobit velke problemy a ani sa nenazda..davkovanie je vyssie..ale z mojho pohladu to ma svoj vyznam a ma to opodstatnenie..ide o to..ze to telo potrebuje iste mnozstvo enzymov aby sa v nom nieco zacalo vobec diat..

micheala254

diia lenže ak dobre viem, tak pri tomto lieku je dávkovanie vyššie...ako pri nejakých iných enzýmoch...alebo sa mýlim?...aspoň čo som pozerala, lebo už tiež viackrát ma trápili podobné problémy, ale zakaždým som to nejako prechodila...

Koliesova

diia samozrejme, veľa ľudí si neuvedomuje, že práve to užívanie, pravidelné užívanie je dôležité. Ak chce človek aby sa to telo pozviechalo, dalo dokopy a zbavilo sa problémov, ktoré mnohokrát obmedzujú a narúšajú bežné fungovanie.