Silna bodava bolest - podbrusko az konecnik

Príspevok v téme: Silna bodava bolest - podbrusko az konecnik
bod

Co moze znamenat toto - velka bodava / krcova bolest v podbrusku, vyrazajuca az do vnutra zenskych organov a konecnika? Neda sa pri tej bolesti sadnut (bodne to zospodu), lezat na boku sa da len tak tak ..

Uz som to park krat v minulosti mala, ale skor len take pol minutkove a hned preslo, tak som to mu nevenovala velku pozornost. Teraz to trvalo asi 30 min, bolo mi do placu, potom som si zvladla v nejakej polohe lahnut, kde bola ta bodava bolest miernejsia a zaspala som. Po 7 hodinach je to miernejsie, ale stale si nemozem napr. sadnut priamo, pretoze to dolu zaboli.

Co to moze byt?

bod

Nevedela som kam ist, ci skor obvodna, alebo kam. Ku gynekologovi som objednana, cize par dni snad este vydrzim. Ani neviem, ci by ma zobral urgentne, kedze ma plno stale. A na pohotovost som ist nechcela, lebo viem ako to tam chodi .. myslim, ze by som sa tam viac natrapila, ako na nieco prisla.

Zaujimalo ma, ci nenajdem niekoho, kto take priznaky mal a bude vediet poradit o co moze ist.

shayleen

A prečo nejde k lekorovi a ku gynekológovi aby ťa vysetrili? Ono tam môžeš niečo mať keď že je tam bolesť tak to znamená že tam niečo nie je v poriadku logické nie? Tak sup na gyndu my tu nemáme ani RTG ani USG oči nato aby si vedela čo to je potrebuješ byť vyšetrena