Smutné štatistiky: Čerstvé matky u nás zlyhávajú pri dojčení

Táto diskusia patrí k článku: Smutné štatistiky: Čerstvé matky u nás zlyhávajú pri dojčení
Smutné štatistiky: Čerstvé matky u nás zlyhávajú pri dojčení

Tohoročný Európsky týždeň dojčenia odštartuje na Slovensku 2. októbra konferenciou v Nemocnici ak. L. Dérera v Bratislave. Na seminári sa bude hovoriť o zásadách a najaktuálnejších poznatkoch v oblasti podpory dojčenia v nemocniciach i doma.

Karolinka1

tak samozrejme nie kazdej to ide, a ked nas nutia nasilu tak je to stres aj pre mna aj pre malu.....uz len umele mlieko davam

jertka

Tiež mám podobnú skúsenosť, malá najlepšie prijala flašku NUK nature sense :) už na prvý pohľad je vidiet, že je inak (lepšie, prirodzenejšie) tvarovaná

ewelynn

Presne tak ja som tiež nemohla kojiť a pozerať sa na vaše hladné bábo tiež nie je Ok.Sále som bola tlačená do kojenia ale žiaľ sami uznali že to nejde.Museli sme prejsť na fľašku.Ale naštastie sme natrafili na NUK pre novorodencov a zatiaľ je šetko v pohode a malá napapaná. Nie som z toho nadšená ale bohužiaľ

stastnablcha

ja viem ze dojcenie je skvele.. sama som dojcila vyse 2 rokov. ale nie vzdy ide.. jedno z troch deti som dojcila fakt dlho, prve ani tyzden a posledne asi 4 mesiace. proste niekedy nejde. a ako pozeram na tie moje ratolesti, ani jedno nieje chvlabohu alergik, beky je este na amilku (UM) a je uplne zdrave spokojne tučnučke dieťatko. tak ako tie predtym. ja si fakt nemyslim ze ked niekto moze dojcit tak sa na to vyflakne. akurat je potom tlak na zeny ktore mlieko nemaju :(