Aké oblečenie zvoliť na beh - 2. časť

Táto diskusia patrí k článku: Aké oblečenie zvoliť na beh - 2. časť
Aké oblečenie zvoliť na beh - 2. časť

Na rozdiel od iných športov je behanie lacné a jednoduché. Behanie je zdarma, behať sa dá v každom počasí a tiež na akomkoľvek mieste. Tiež je jedno, koľko máte rokov a či ste trénovaní, pretože behať môže skrátka každý. Než prvýkrát vybehnete, je dôležité vedieť, čo si obliecť a obuť, aby vás neodradil hneď prvý pokus.

michalienka12

presne tak, teraz sa aj funkcne a kvalitne veci daju kupit bez toho, aby to bola nejaka svetova znacka a aby boli predrazene. beh je fakt taky sport, ktoremu vela netreba

llnzzda

súhlasím, radšej byť dobre funkčne oblečená, ako sa spoliehať či dobre vyzerám a akú značku mám na sebe.

shandrika

Co sa tyka oblecenia je to jedho. Ta nejak podla mna znacka nehra rolu, da sa behat kludne aj v domacich veciach. No istotone by som investovala do tenisiek. To je podla mna to najzakladnejsie pri tomto sporte

zuzulienka9

Ďakujem za rekacie. Vobec nepoznám. Popozerám. Možem Vás poprosiť o názov tých českých tričiek ? Veľmi by mi to pomohlo - ĎAKUJEM

Jovanka

tie české bavlnené tričká čo pohlcujú pot sú celkom fajn…moj muž ich nosí na tenis a stále vyzerá tip top aj po mači bez potu na povrchu