Zväčšovanie prsníkov – augumentácia

Táto diskusia patrí k článku: Zväčšovanie prsníkov – augumentácia
Zväčšovanie prsníkov – augumentácia

Ženské prsia boli od nepamäti symbolom krásy a ženskosti. Preto sa nemožno diviť, že ich veľkosť výrazne ovplyvňuje psychiku ženy v prípade, že dôjde podľa jej názoru, alebo názoru okolia, k určitej odchýlke.

Wiktorrka

ja mam upravene prsia a pravda je, že to bolelo. ALe tie prsia za to stoja. lenže v dnešnej dobe ta lekari v bolesti nenechaju a určite ti daju niečo na bolest, alebo si sama možeš niečo vyžiadat

Lizoja

je jasne, že pri zmenšení je ten zakrok vačší a rozsiahlejší. Takže je jasne, že su potrebne silnejšie analgetika. To je ale na konzultaciu s lekarom, kludne sa može použit aj pumpička

elza_2322

poznám aj ženy, ktoré si nechali zmenšit prsia a je to ovela rozsiahlejší a naročnejší zákrok ako zvačšenie prsnikov a samozrejme to aj viac boli. Po takom sa žena dlhšie zotavuje a samozrejme to viac a dlhšie boli

Karaja

plasticka operacia prsnikov je teraz velmi moderna. Ženy si čoraz viac a častejšie nechavaju zvačšit prsia, aby si pomohli k vačšiemu sebavedomiu. A čoraz viac ich po operacii použiva analgetika vo froem pumpičky a ja som jedna z nich.

HankaH

nielen po zvačšeni, ale aj po zmenšeni prsnikov sa da použit a ako analgetikum je to naozaj super. Často ju použivaju aj mamičky po cisarskom reze

Zuzanitanela

zvačšenie prs tiež planujem a jedine z čoho mam strach je bolesť. Snad mi budu vediet poradit dobre a vhodne analgetika, aby to velmi nebolelo.

Lionela

ako si dopadla na plastike prs? SI spokojna? Bolelo to a použila si nakoniec tu pumpičku, ako si pisala? Aka je?