Mám svrbenie až bolestivé pocity pri sexe myslite ze to lubrigačný gél zlepší?

Táto diskusia patrí k článku: Mám svrbenie až bolestivé pocity pri sexe myslite ze to lubrigačný gél zlepší?
Mám svrbenie až bolestivé pocity pri sexe myslite ze to lubrigačný gél zlepší?

S priatelom sme spolu rok. Problem zacal cca pred mesiacom, mam svrbive az bolestive pocity pri sexe. Prvy krat ked do mna vchadza je to neuveritelne neprijemne,taktiez to pretrvava i pri vychadzani a vchadzani penisu do posvy, mam pocit ako keby sa moje pisky zvacsili a "nechceli dnu" nic pustit a ked to tam uz je tak to nechcu pustit ani von! Teda ak ano tak ma to neuveritelne boli, a je to velmi diskomfortne. A po sexe sa mi ako keby zcervenaju a strasne svrbia i pri moceni po sexe. Na vela, na vela.. sa to raz dá. Ale ked uz sa chceme milovat druhy alebo treti krat, tak je to priam nemozne. Bola som asi pred mesiacom u gynekologicky, potrebovala som si presunut menstruacny cyklus. Tak mi odporucila brat HAK (MAITALON) dva mesiace vkuse teda bez pauzy. (pozn. tuto HAK uzivam uz vyse 10 mesiacov) A mam pocit ze prave v tom obdobi moj "nas" problem zacal. Najprv som myslela ze to prejde trvalo to cca dva tyzdne a objavila som sa u gynekologicky opat, pretoze to bolo neznesitelne, nechcela som sa milvoat lebo ma to bolelo a svrbelo a vsetko zaroven.Oznamila mi ze je to "zrejme" kvasinkova infekcia nasadila mi liecbu POLYGYNAXOM, povedala ze staci brat sedem dni, v lekarni mi dali dvojbalenie kde je 14 tabletiek. Ja som vzala tych prvych sedem a s priatelom sme sa tesili na "normalny" i pre mna prijemny sex. Zial opat to zacalo. Ženská sa ma pytala ci nezvykneme pouzivat lubrigacne gely, zo zaciatku sme zvykli. Bolo to OK, takze mam pocit ze alergiu na latex nemam. Myslite ze to lubrigacny gel zlepsi? Ale nemohlo toto cele spustit, len moja vynechana menstruacia, neprerusene branie HAK?