Čo mám robiť, keď mám veľmi nepravidelný cyklus, tak každý druhý mesiac?

Táto diskusia patrí k článku: Čo mám robiť, keď mám veľmi nepravidelný cyklus, tak každý druhý mesiac?
Čo mám robiť, keď mám veľmi nepravidelný cyklus, tak každý druhý mesiac?

Mám 32 rokov, 2 deti narodené cisárskym rezom, prvý robený pre nepostupnosť plodu a druhý pre hroziacu ruptúru. Žijem v Anglicku. Keďže tu je iný postup zdravotnej starostlivosti a obvodný lekár nevidí žiadny problém, ktorý by postačil na odoslanie ma ku gynekologovi...chcem sa opýtať na váš názor na môj problém. Problém je že moja menštruácia sa dostavuje za posledných 6 mesiacov každý druhý mesiac. Je august a ja som mala menštruáciu doposiaľ 4 - krát.V Januári, februári, apríly a posledná bola 11.6.2011. Dodnes som menštruáciu nedostala. Tehotenské testy sú negatívne. Všetko čo bol lekár ochotný urobiť bolo, že som mala donesť ranný moč na vyvrátenie tehotnosti. Dňa 13. júna mi boli doručené výsledky cytologie krčka maternice, kde boli potvrdené nejaké zmeny buniek. Mám ísť na opakovanú cytologiu v decembri tohto roku. Normálne sa tu robí cytologia raz za 3 roky. To len pre informáciu. Bolesti nemám, ani výtok. Keď sa dostaví krvácanie mám pocit že rýchlo odíde na tretí deň už mám len hnedastý výtok-špinenie.