Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoká škola

KIU4

No, nejako Ti to vysvetľovať nebudem, lebo práve si tu položil takú hlúpu otázku ako Slovák, ale vysvetlím Ti to takto.

Tým, že gymnazisti majú len všeobecné vzdelanie s ktorým sa dnes už veľmi ťažko uplatnia na trhu práce, keďže dnes už je vyspelá doba techniky ako ďas a dnes už takmer každý zamestnávateľ požaduje od svojho zamestnanca čo najlepšiu odbornosť v danej oblasti a o odbornej praxi absolvovanej už v nejakom zamestnaní, technickej manuálnej zbehlosti si myslím, že nemusím rozprávať, lebo dnes už ani stredné či vysoké technické školy nevedia totálne, ale to fakt totálne pripraviť svojich absolventov do zamestnania ako do praxe, dokonca ani ÚPSVaR svojou absolventskou praxou nevie na 100% pripraviť účastníkov do praxe.

Ale čo sa týka konkrétne gymnazistov, tak tým, že nemajú po skončení tohto druhu absolútne žiadne uplatnenie na trhu práce, tak väčšinou idú ďalej na vysokú, len tým, že už s gymnázia nemajú totálne ani tie najmenšie základy technického zamerania, tak preto mnohí aj na vysokých prepadnú a vyhodia ich odtiaľto, lebo nevedia o technike nič, ale zas to nie je nič strašné pre teba, keďže vieš dobre aspoň tie jazyky, tak môžeš ísť aspoň robiť do zahraničia ako prekladateľa v cestovnom ruchu alebo ako nejakého sprostredkovateľa v oblasti zahraničných pracovných agentúr a pod., čiže robotu nájdeš dnes aj bez VŠ ako gymnazista v zahraničí, lebo dnes už koľko cigánov chodí robiť do zahraničia a nemajú ani výučný list, nie to ešte maturitu a pohode zarobia aj za pásom v automobilkách v zahraničí, síce nie až nejako brutálne veľa, ale zarobia aspoň, aby vyžili ako vyžili v zahraničí, čo je na slovenské pomery min. 1000€ aj tak veľa, čiže absolútne sa nemusíš báť, dostaneš sa aj tak, kam len chceš, záleží len na tom, že čo ťa skutočne baví, lebo musíš sama vedieť, že čo chceš v živote dosiahnuť, je to len o tom a absolútne to nie je o tom, že akú máš vlastne školu a aké máš známky na škole, čiže ničoho sa neobávaj, rozmýšľaj už teraz, že kam po skončení školy pôjdeš, konkrétne, čo a kam chceš ísť do zahraničia robiť ! ! !

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.