Tlačia ma do svadby

Príspevok v téme: Tlačia ma do svadby
Wiki_P

Ahojte,

sme s priateľom spolu takmer 2 roky, ale ak sa mám priznať tak o svadbe som veľmi neuvažovala. Nie preto, že by sme si nerozumeli, alebo by som chcela iného, ale jednoducho preto, lebo sa na svadbu ešte necítim.

Posledné 2 mesiace ma ale budúci svokrovci tlačia k tomu, aby sme sa zosobášili a posledné dni aj môj priateľ začína hovoriť o tejto téme a to dosť ostro. Oni si plánujú koho chcú pozvať, kde chcú mať svadbu a pod. a ja popritom vôbec nie som si istá, že sa vôbec vydať chcem.

Viackrát som to už povedala aj priateľovi, aj budúcemu svokrovi, ale akoby ani môj názor nepočuli. Viackrát sa mi stalo, že sa ma moji známy pýtajú na termín svadby a pod., lebo oni už stihli po celom meste rozšíriť, že sa budeme brať.

Môj priateľ kúpil s budúcim svokrom už aj obrúčky, lebo u nich je to zvykom a popritom sa ma na nič ani nespýtal.

Poraďte mi ako to vyriešiť? Bojím sa, že sa náš vzťah kvôli tomuto rozpadne.

hehe1

treba buchnut po stole a zahucat na neho: pocuj kamarat, ja sa vydavat nechcem, si magor alebo co.... ja toto nechapem, ako mozu ludia nechat takto so sebou zametat :D

Mesačný princ

A aj sa rozpadne ak sa tvoj priateľ takto správa. Ale nemusíš sa báť, bude to pravdepodobne to najlepšie čo sa ti možno stane. Ignorantov je na svete ako maku, ako maku a ty chceš s takýmto žiť? neblázni :O