chcem sa s nim vyspať

Príspevok v téme: chcem sa s nim vyspať
nikinka123

Ahojte tak začala by som tým, že mám 15rokov a s priateľom som už pol roka a chcela by som sa s ním vyspať pretože cítim, že on je ten pravý a on je o rok starší. Milujeme sa naozaj a nemyslím si, že to je tá detská láska alebo nejaké pobláznenie. Tak chcela by som počuť váš názor na to a viem, že je ešte veľmi skoro a mám ešte veľa času ale ja to tak cítim.

adr1a

Cau Nika. Radsej si uprac detsku izbu, uc sa poriadne do skoly, s kamoskami si uzivaj mladost a bezstarostnost, pomahaj rodicom doma lebo tiez ich nieco stojis a zrejme mas vela casu mysliet na blbosti, rozvijaj svoje schopnosti zaujmy /nemyslim zrovna sexualne/, navstiv gynekologicku, a takych tych LSD hlasok ze on je ten pravy a na cely zivot budes mat vo svojom zivote este az-az. Urci si priority (studia SS VS, jazyky kariera cestovanie zaujmy zaluby, osobnostny rast ai). To ze mas prsia a ochlpenie na ohanbi este neznamena ze si uz pripravena mat sex, milovat sa. Ak s tebou hadzu hormony radsej masturbuj. Alebo ak uz neviete co od dobroty tak praktizujte s priatelom peeting.

Žužova

Moj nazor na to je že to je moc skoro aj čo sa týka tvojho veku aj čo sa týka dlžky vášho ,,vzťahu,,. pol roka je naozaj krátko... Ale pokial potrebuejš ísť s dobou a chceš sa nechať ovládať pudmi..tak smelo do toho,potom neplač o pár rokov ked ti trkne aká si bola hlupa :)