Syn má mokré oči, ráno zalepené a plné zelených karpín.

Táto diskusia patrí k článku: Syn má mokré oči, ráno zalepené a plné zelených karpín.
Syn má mokré oči, ráno zalepené a plné zelených karpín.

Mam 1,5 r. syna. Zda sa mi, ze ma často mokre oči. neslzia mu tak, že by mu z nich tiekto, ale mam pocit, ze ich ma prilis mokre. Niekolkokrat sa už stalo, ze ich mal aj zapalene, prip. sa rano zobudil s ockom ze bolo plne zelenych karpin. Tiez sa mi zda, ze tie ocka ma take ine, unavene, castejsie si ich trie, ale pritom zapalene ich nema. toto trva uz niekolko mesiacov. Boli sme aj u detskej očnej lekarky, ta mu vsak iba pozrela na oci, ze sa jej nezdaju byt ani mokre, ani unavene, vraj mame prist, ked to bude na nom vidiet.Mne sa tie očka proste ok nezdaju a pripustam, že mozno by mohlo ist aj o alergicku reakciu.testy na alergiu vsak robia az v 3 -4 rokoch. naposledy mal oci zapalene po navrate z obch. centra, pravdepodobne mu uskodila klimatizacia.kamaratka, ktora pracovala na ocnom mi poradila, aby sme pockali kym syn nebude schopny spolupracovat s lekarom. Syn je velmi bojazlivy a preto sa obavam, ze to tak skoro nebude.Moze sa ta situacia este zhorsit ak pockame s navstevou u lekara este nejaky rok? Da sa vobec niečo vysetrit u takto stareho dietata ked nechce spolupracovat? ja sa len obavam, aby sme niečo \"neprešvihli\".