Dlhovlasí chalani/muži, som normálna?

Príspevok v téme: Dlhovlasí chalani/muži, som normálna?
Bittersweettt

Dobrý večer prajem všetkým.

Mám 16 rokov, takže som v puberte, čo nepopieram, a myslím že viacerí diskutujúci (ak sa vôbec niekto zapojí), budú vidieť problém práve v puberte. Nemôžem povedať, že by som bola problémová, nepijem, nefajčím, nevediem ani nejaké blízke kamarátstva, skorej som samotársky typ, čo presedí celé dni len v spoločnosti hudby. Chalana som žiadneho nemala, a práve tu je istý problém. Priťahujú ma výlučne LEN chalani/muži s dlhými/dlhšími vlasmi. Častokrát ani postava, ani tvár nemusí byť dokonalá alebo krásna, ale už len kvôli tým vlasom som schopná ostať ako paralyzovaná a fascinovaná. Zámerne aj keď som vo väčšej spoločnosti ľudí (či už na stanici, alebo v nákupnom centre) tak vyhľadávam dlhovlasých chalanov. A keď niekoho takého stretnem, úplne ma to poteší, pohladí mi to srdce a zlepší deň. Bývam v meste, kde žiaľ nie je výskyt dlhovlasých chalanov/mužov veľký. Väčšinou niekoho zahliadnem keď cestujem, ale nie je to často. Krátkovlasí chalani/muži ma jednoducho nepriťahujú, necítim k nim žiadnu formu príťažlivosti, akoby som k nim nepociťovala takú tu sympatiu alebo to zaľúbenie. Aj keď možno niekto aj dobre vyzerá, to že nemá dlhé vlasy ma úplne odradí, odrovná. Trvá to už dlho, a čím som staršia, tým sa to len umocňuje. Neviem si po svojom boku predstaviť krátkovlasého chalana. Jednoducho neviem čím je to spôsobené, ale dlhovlasé stvorenia vo mne vyvolávajú taký ten typický rockový feeling, automaticky sa mi vybaví hromada rockových/metalových kapiel, kanady, ostňe, reťaze, kožené bundy, taká tá divokosť, sloboda, neobmedzenosť, toto všetko sa mi zosobňuje v dlhovlasých chalanoch/mužoch. Možno si myslíte, aké je to odomňa povrchné si vyberať opačné pohlavie na základe dĺžky vlasov, ja sama mám zo seba zmiešané pocity, za každý váš názor budem úprimne rada. :)

Prajem krásny večer.

Bittersweettt

Marion: Veď aj ja si vravím, že riešim blbiny, úplne nepodstatné veci, ale tak človek rád rieši aj takéto veci :D Presne, aj ja to tak vnímam. Dlhé vlasy sú typickým znakom rebélie a automaticky sa mi vybaví metal, koncerty a pod..

Aj keď už som stretla aj takých týpkov, ku ktorým tie vlasy moc nešli, takí typickí bifľoškovia :D ale už len z princípu mi boli sympatickí, takže pohoda.

Veď by som aj na koncerty chodila, len nemám s kým. Minulý rok som bola na Metallice a skôr som si tam pripadala ako osamotený bezdomovec :D Nebol to príjemný pohľad hľadieť na stovky párov. Ale snažím sa na nejaké akcie chodiť, len keď niesom extrovert a neprihovorím sa hocikomu :D a sociálne siete nevediem, takže som stratený prípad :D

marion78

aj mna to mrzelo,copik posiel,ale jeho vona zostala :) vzhlad je dolezity na prvy pohlad,ale po case uz to clovek tak nevnima,ked je mu s niekym fajn..myslim,ze tie vlasky nie su len o vzhlade,ale trosku vravia o zivotnom style cloveka,ze je mozno nezavislejsi,umelecky zalozeny,mozno akysi rebel,ja som mala rada rock metal..neskor su uz dolezite ine hodnoty a radsej by som bola ,keby ten moj uz pred 40ou nebol taky rebel :))no,takze si uplne v pohode,staci chodit na rock koncerty a tam je ich plno,urcite sa nejaky najde aj pre teba :)

Miro..o

Kazdeho pritahuje nejaky typ cloveka.

Mna pritahuju chude baby. A niesom snad normalny? Vykysnute sa mi jednoducho nepacia.

Aj u teba je to oukej.

Bittersweettt

Marion: Ahoj :) ďakujem za tvoju reakciu :) ja by som to niesla dosť zle, keby sa môj drahý ostrihal. Nezáleží či dosť alebo málo, ale aj ten malý copík zamrzí :D

marion78

ahoj nieje to povrchne ani hlupe,je to normalne fyzicka pritazlivost,kazdemu sa nieco paci.Mne sa tiez pacili punkeri v puberte,neskor dlhovasi,to mi zostalo,ale co cert nechce nakoniec som sa neskutocne zalubila do typka,co sice mal maly copicek,ale aj ten uz nema :)) takze nikdy nevies,kto ti nakoniec pomoce hlavu.:))

Bittersweettt

Hej, veď každý ma iný vkus, len som bola zaskočená, že som si takto stanovila takéto prehnané kritériá, príde mi to až povrchné a hlúpe, preto sa budem snažiť svoju pozornosť nezameriavať na takéto prízemné veci ako dĺžka vlasov. Je vtipné, že ja si stanovujem takéto požiadavky, a v reálnom živote o mňa nik nezakopne. :D

Bittersweettt

Radoslava: Ďakujem pekne za tvoju reakciu. :) Ty máš aspoň to šťastie, že tých tenších mužov je neúrekom, ale dlhovlasé tvory sú buď zadané, nejavia záujem, sú dosť staré, alebo jednoducho ich ani nestretávam.

Radoslava123

Si normálna. Prečo by si nebola? Mne sa zase vždy páčili chudí a nikdy som si nevedela ani len predstaviť, že by som mala mať tučného, či svalnatého kulturistu, či akéhokoľvek, ktorý má toho veľa na sebe a je jedno, či tej veľa hmoty je tuk alebo svaly, proste sa mi veľkí chlapi s veľkým telom nepáčia a hotovo. A keby som chcela chlapa, tak radšej nech je plešatý a chudý, ako by mal byť vlasatý a tučný. Radšej nech má akné a je chudý, ako by mal mať čistú pleť a byť tučný. Radšej, nech má krivý nos a je chudý, ako by mal mať rovný nos a byť tučný. Radšej nech má krivé zuby a je chudý, ako by mal mať rovné zuby a byť tučný. Radšej nech má krivé nohy a je chudý, ako by mal mať rovné nohy a byť tučný. A tak ďalej... No tiež si to neviem vysvetliť, aj keď ja som už z puberty dávno vyrástla, ale toto mi zostalo. Za našich čias existovali takzvané "rockotéky", bolo to niečo ako diskotéka, ale hrala sa tam len rocková hudba a dlhovlasých chlapcov tam bolo neúrekom. Aj medzi motorkármi môžeš nájsť dosť mužov s dlhými vlasmi. Ďalej v lete na rôznych festivaloch pod holým nebom nájdeš zmiešaninu všetkého možného, ale určite aj dosť dlhovlasých. Alebo aj na obyčajnej diskotéke? Prečo nie? Veľa ich síce nie je, to je pravda, ale šťastie sa na teba určite usmeje a nejakého s dlhými vlasmi si nájdeš, no hlavne neseď doma. Môžeš poprosiť o pomoc aj kamarátky - spýtať sa, či niekoho takého poznajú.