Vzdavam To

Príspevok v téme: Vzdavam To
Jacki

Ahojte ja som sem uz pisala a prosila o radu a vzdy sa mi tu dobre poradilo,tak pisem znova.Uz som sem raz pisala o mojom priatelovi,lebo som uz nevedela,co si mam o nom mysliet,a teraz po dlhom case s nim mam znovu problem a uz to asi vazne vzdam uz naozaj neviem co a ako dalej.Len tak na pripomenutie vtedy som pisala ohladne toho,ze ma priatel nebral zo sebou na ziadne z ich rodinných akcii.A teraz je to tu zase.Rady z tohto fora mi vtedy pomohli,porozpravala som sa vtedy s priatelom a s jeho mamou,tak ako mi to tu poradilo vela ludi,dopadlo to dobre,povedali,ze do ich rodiny ma chcu a ze ma maju radi atd... No aj nadalej sa vôbec nic nezmenilo.Priatel bol dnes s jeho rodinou na navsteve u jeho sesternice a dostal od nej pozvanie na jej svadbu aj s jeho celou rodinou.Samozrejme,klasika tak ako vzdy bude tam cela jeho rodina,bratranci zo svojimi priatelkami a aj dalsie jeho sesternice zo svojimi priatelmi,len samozrejme zase ja nikam nejdem.Priatel mi dnes vecer zavolal,bol cely stastny,ze jeho sesternica sa bude vydavat,povedal mi,ze tam bude dobra zabava a vela ludi,cela jeho rodina,len ja zase samozrejme nikam nejdem. Niesom vôbec urazliva ani nic podobne,len uz skutocne som z toho zufala,ze ma moj priatel nikdy nikdy nezoberie na ziadnu z ich rodinných akcii,a to chodíme spolu uz 7 rok.Uz ma to nebavi,a neviem si vysvetlit,preco ja nikdy nikde niesom pozvana.Co mam uz robit,som z toho uz velmi zufala.Dakujem za rady.

ivobrick

Jacki - nie, ty niesi retardovana. To je on a jeho rodina, nezmenis ich. Nemaju nahodou dake psychicke problemy? Bud to trp, alebo to vyries.

(fakt by ma zaujimal aspon jeden dovod, preco, je to chore).

Jacki

Vies Mesacny Princ,ak si ma moj priatel nevazi po 7rokoch randenia a nestojim mu nikdy ani len za to,aby ma braval na ich rod,akcie tak si myslim,ze tam potom skutocne asi moc nemam nad cim premyslat.Je to velmi smutne,a ja uz dalej nevladzem.

Mesačný princ

Nie si nikto pre jeho rodinu ale najskôr si ťa neváži on sám ak sa takto správa.

Ja by som tam nešiel ak by som nemohol vziať partnerku.

A druhá možnosť je ,,že nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá,,

Čo ak je to úplne inak ako si myslíš?

Jacki

Ahoj Zuzi ano je to velmi zvlastne,velmi sa tym trapim,no uz sa ho to nechcem pytat neustale dookola a preco ma nezoberies tam a tam a preco len ja nikdy nikam niesom pozvana uz mne samej je to velmi trapne a uz by som si skutocne pripadala,ako keby som sa jeho rodine pchala stale do zadku.Dovody preco ja nikdy nikde niesom pozvana uz skutocne nechapem a citim sa ako piate koleso u voza,alebo ako vzduch.Priatel chodi kazde leto s rodinou ku jeho babke na dedinu tiez sa tam vzdy zide cela jeho rodina,su tam vsetci len mna tam nikdy nepozvu.Vela som nad tym premyslala a uz som uvazovala aj nad moznostou,ze sa s priatelom rozidem,ked som pre jeho rodinu asi nikto.

zuzi74

Ak ta do ich rodiny chcu a maju ta radi, je nanajvys zvlastne, ze ta priatel nezoberie na svadbu po 7 rokoch randenia. Spytala si sa ho preco ta tam nechce mat pri sebe?