Chudnutie pre tínedžerky

Príspevok v téme: Chudnutie pre tínedžerky
Sari44

Ahojte, mám 16 rokov(o mesiac 17) 45,5 kg a výšku 156cm. A mám taký problém s chudnutím. Už asi mesiac cvičím každý deň (veľmi dobrý cvičebný plán na každý mesiac a každý deň na inú časť tela: blogilates.com ak by ste chceli pozrieť) zmenila som aj stravovacie návyky aj keď občas sa mi stane že sa cítim na prasknutie a aj sladkosť so sladkosťami to občas preženiem ale ináč by som už mala vidieť nejaké zmeny ale tuk na bruchu a aj stehnách a zadku je stále tam. Neviete mi dať nejakú radu čo by som mala/nemala robiť? Vopred ďakujem.

Sophia

Určite skús obmedziť cukor. A jedz 5 krát denne (z vlastnej skúsenosti viem ,že to pomáha) :) Ale nie veľa iba každé 2-3 hodiny malé porcie. :) Pi veľa vody a nejedz po 18:00...Samozrejme cvič tak aki doteraz. Ale pri tvojej hmotnosti by som to nepreháňala si štíhla.POZOR aby si to s chudnutím neprehnala potom to môže viesť až k anorexii ;).Držím palce.

Kajúšš

Ahoj, skús obmedziť lepok :) Aj ja som podla Cassey Ho cvičila ale vždy keď som začala tak mi to vydržalo krátko a stále sa to takto opakovalo.. :D pretože som nevidela žiadne výsledky tak som stratila motiváciu. Rozhodla som sa úplne ombedziť lepok a schudla som na 45 kg čo je pre moju výšku málo.. Tak snaď sa podarí ;)