ako si užiť ?

Príspevok v téme: ako si užiť ?
nancy3535353

Takže ahoj začnem tak že mám 18. A môj problém je v tom že o mňa nemá nik záujem. Ja nemám žiadne sebavedomie a nikdy som ho ani nemala. Takže kde začnem, niesom nejako výnimočná som úplne obyčajná baba veľmi hamblivá, nemám zmysel pre humor a nemám ani charizmu, v skratke nemám nič také čím by som zaujala. Výzor je tiež taký normálny, nič extra. Vždy som si myslela že je to tým že nevyzerám až tak dobre ale len teraz ako som začala chodiť do spoločnosti som si všimla že moje kamarátky sú úplne iné ako ja, plné sebavedomia hoc vyzerajú menej atraktívne a chlapy sa okolo nich motajú stále. Nebudem klamať niesom žiadne zlatíčko hoci tak na každého pôsobím... a už mi dosť chýba sex. Nechcem riešiť vzťah alebo niečo také (dosť som sa sklamala), chcem len sex a dokonca som stretla aj niekoho s kým by to bolo fajn a však ja som sa nemala k ničomu tak to skončilo. Niekto by možno povedal že som blbá ale ja naozaj neviem komunikovať s opačným pohlavím (ktoré ma priťahuje). Nemôžem povedať že by okolo mňa neboli žiadny chlapy to sú ale len taký s ktorými neviem komunikovať a tým pádom úplne opadne záujem alebo taký s ktorými komunikujem ale vôbec ma nepriťahujú a neviem a ani nechcem si predstaviť že by som s nimi niečo mala. Prosím poraďte mi niekto čo mám robiť. Ďakujem vopred za to že ma nebudete odsudzovať.

kafe

ehm, ideš na to dosť sproste. "v skratke nemám nič také čím by som zaujala." ano, pretože si si neni vedomá svojich kvalít. Nie si sama sebou, nemáš sa rada - to všetko sa dá naučiť. Aj k sebavedomiu sa dá dopracovať. Takému normálnemu - že sa budeš TY cítiť dobre vo svojej koži, že budeš AJ spokojná (aspoň niekedy), že sa budeš vedieť uvoľniť, blázniť a šantiť ako sa na tvoj vek patrí. A hlavne ŽIŤ a nie umierať.

Tým podceňovaním šíriš okolo seba "zlý vzduch", zlú náladu, preto sa druhí ľudia (nielen chlapi) radšej pohybujú v spoločnosti tvojich kamarátok, aj keď sú škaredšie, hlúpejšie, povrchnejšie... lebo v ich prítomnosti sa cítia dobre a sú uvoľnení. Sexom sa k sebavedomiu nedopracuješ. Keď si v takom rozpoložení v akom momentálne si, len to tvoje komplexi znásobí. Čo keby si radšej venovala pozornosť sebe a hľadaniu toho, čo je na tebe pekné, čo ťa baví robiť - skúšaj, rozvíjaj, hľadaj... , čo by si chcela zažiť.. a vrátila sa na hladinu - aby si bola vyrovnaná. Vyrovnaný človek neni FURT pozitívny. Je spokojný s tým aký je a čo má a pracuje na tom aby bol lepší a dosahoval čo chce.

sewie

nancy, uz teraz mas nizke sebavdeomie...co si myslis ze sa stane ked budes mat sex s niekym komu na tebe nebude zalezat...ked si potom uvedomis ze to bol len sex a ten clovek na teba kasle?...myslis ze to ti to tvoje slabe sebavedomie pozdvihne?...

sex nie je len zabavka a uzivanie, je to zodpovednost, voci inym, voci sebe...navyse z toho co pises mi pride ze to ze chces "len sex" je vskutocnosti zasterka ze chces nieco viac...dost si sa sklamala? a myslis si ze ustojis nezavazny sex?... poznam jednu dievcinu co bola ako ty...verila ze nema sebavedomie, charizmu, krasu ...stala sa lahkym tercom sexualnemu zneuzivaniu namyslenych debilov...neskor mala problemy v sexualnej oblasti-nedokazala chlapovi povedat nie...ked sa bozkavali a videla ze chlap ma chut na sex, nedokazala mu povedat nie, pretoze sa citila vinna ze ona mu to sposobila, ze ona ho priviedla k vzruseniu, tak to musi dokoncit....nebud hlupa