Stretli sme sa omylom. Ma to vyznam?

Príspevok v téme: Stretli sme sa omylom. Ma to vyznam?
haluza

Ahojte. Stretla som sa s jednym muzom, s ktorym som sa vlastne ani stretnut nemala. Mala som uverejneny inzerat. On mi nan odpisal. Po par mailoch sme sa stretli. No tam vysvitlo, ze doslo vlastne k omylu. On totiz vraj reagoval na uplne iny inzerat (uplne odlisne znenie, ake som mala napriklad ja. Vraj ta dotycna tam mala aj fotku. Ja by som si napr. nikdy do inzeratu nedala fotku. Nehovorim - vymenit si fotky s niekym ked si uz s nim pisem, ale do inzeratu nie, kde by ma kazdy videl). Takze sme sa stretli aj ked on si myslel, ze sa stretne s uplne inou zenou. No stretko bolo inak prijemne. Az na niektore jeho poznamky. Na prvom stretnuti mi povedal, ze som baculka. Ja mu, ze viem. A on na to ze jemu sa vlastne baculky pacia a pritahuju ho viac nez stihle zeny aj ked v predoslych vztahoch mal stihle zeny. Uz som si hned pomyslela, ok, nic z toho nebude a ze teda nevadi. Ale on sa mi po stretnuti stale ozyval (pisal, volal, zaujimal sa: ako sa mam, co robim, co mam nove. Navrhol dalsie stretnutie). Tak sme sa opat stretli. Tiez to bolo v poriadku. No zas mal inu poznamku ohladne mna. Teraz riesil moje vlasy. Ze ci som nad inym ucesom nerozmyslala a podobne. Tak som mu povedala, ze na moje vlasy som citliva a ze ich mam od prirody vlnite a isto si ich nebudem denne zehlit. On na to ze ich mam ved pekne. No proste uz mi ide na nervy. Raz riesi moju postavu (a pritom ma nadrzane ocumuje vystrih nohy a tak. Ma rozsirene zrenicky. Stale si ma so zaujmom prezera. Aj hovori ze sa mu ako zena pacim. Ze ho pritahujem), potom zas trepe o mojich vlasoch, o kvalite ucese hustote. Vsak ked na mne vidi len nedostatky tak nech mi da pokoj. No on mi pise vola. Zas sa chce stretnut. Ze je mu so mnou dobre, prijemne, ze sa mu pacim, ze ho rozosmievam a ine. No ja neviem. Ma to s nim vobec zmysel? Prve stretko riesil, ze som baculka. Druhe stretko riesil moje vlasy. Uz cakam co by vytiahol zas nabuduce. Mam chut mu napisat ze ked vlastne doslo k omylu ze chcel reagovat na iny inzerat a fotku ze ci to nenechame radsej tak. Ja fakt neviem. Zas sa chce stretnut. Co si o jeho spravani myslite? Ma vobec o mna zaujem ked len ako keby chyby na mne videl?

vinci

An amazing testimony on a spell caster who brought my wife back to me.. My name is VITOR ,i live in United STATES,and I'm happily married to a lovely and caring wife,with two kids.A very big problem occurred in my family seven months ago,between me and my wife.so terrible that she filed for a divorce.she said that she never wanted to stay with me again,and that she didn't love me anymore.So she packed out of my house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get her back,after much begging,but all to no avail.and she confirmed it that she has made her decision,and she never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my wife.So i explained every thing to her,so he told me that the only way i can get my wife back,is to visit a spell caster,because it has really worked for him too.So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow his advice and i contacted DR OJEFOR and he told me that my wife will come back to me after 2 days and he cast the spell and sent me a package which i used after using the package my wife came back to me,telling me how much she loves me and how much she miss me,i can boldly stand for this old man any where any day and if you are outh there having this kind of problem or anything is troubling you just kindly contact him right now at DROJEFORSPELLCASTER@GMAIL.COM, THE OGUN YOU ARE THE BESTthe only answer. He can be of great help and I will not stop publishing him because he is a wonderful man.....

he can solve the following......

(1) If you want your ex back.

(2) if you always have bad dreams.

(3) You want to be promoted in your office.

(4) You want women/men to run after you.

(5) If you want a child.

(6) You want to be rich.

(7) You want to tie your husband/wife to be

yours forever.

(8) If you need financial assistance.

(9) Herbal care

(10) If you can be able to satisfy your wife

sex desire due

to low erraction.

(11) if your menstruation refuse to come

out the day it

suppose or over flows.

(12) if your work refuse to pay your, people

owing you?.

(13) solve a land issue and get it back.

(14) Did your family Denny you of your

right?

(15) Let people obey my words and do my

which.

(16) Do you have a low sperm count?

(17) bad lucks

(18)HIV CURE

kecykecykecy

Radoslava, naco tolko reci... si mohla rovno povedat ze ti dal kopacky lebo si bola tlusta a teraz si urazena. :D

kozmo

možno je to osud a mali ste sa omylom stretnúť, ale pozor, možno ťa chce len využiť na sex a možno sa mu fakt páčiš keď chce ďalšie stretko. Veď pokojne pokračuj ale ak bude na teba naliehať a obťažovať ťa načo sa ty nebudeš cítiť tak je jasné že chce len sex ale zase niektoré vzťahy sexom začínajú iné končia... no my niesme veštice aby sme vedeli aké to bude mať pokračovanie. V každom prípade sa s ním nestretávaj na opustených a osamelých miestach ani s ním nesedaj hneď do auta.

Filip TT

Radoslava - preco tie dievcata maju sex s Dezom, na ktorom sa trasie slanina na kazdom kusku tela a je zakomplexovany zavistlik?

sewie

vela ludi sa na zaciatku chova ako take tela...:D ved ho vobec este nepoznas...ak sa ti aspon trochu pozdava jeho povaha, stretnite sa znova a potom to rozlusknes.

Radoslava123

Lepšie bude, keď sa s ním už prestaneš stretávať. Kto si ťa neváži, ten si ťa nezaslúži. Kto ťa má úprimne rád a vie si s tebou predstaviť aj budúcnosť, ten ťa nebude urážať, psychicky týrať a snažiť sa neustálym poukazovaním na tvoje chyby a nedostatky o to, aby sa ti znížilo sebavedomie. Niektorí muži sa v tomto vyžívajú. Poznala som chlapa (nazvime ho Dežo), ktorý v posteli pri sexe jednej povedal, že má malé cecky a druhej, že má veľkú riť a potom, že "však ja som ti len do očí..."Tučný, bruchatý estrogénový tlsťoch, ktorému sa hrubá vrstva slaniny trasie na každom kúsku tela, precitlivelý plačko, ktorý sa už XY-krát o samovraždu pokúsil, hrajúci sa pred ľuďmi na vysoko sebavedomého tvrďasa a každému je len na smiech. Všetky ženy od neho odišli, lebo ich len urážal a nemal väčšej radosti, ako keď sa žena, s ktorou bol práve vo vzťahu, kvôli niečomu, čo jej povedal, rozplakala, alebo aspoň zosmutnela. Matke svojej frajerky povedal do očí, že je j. ...nutá a ona mu ešte tú radosť urobila, že sa pred ním rozplakala. Dežo mal už od malička v škole zlé známky a hoci sa veľa, veľa učil, lepšie ako na štvorky, trojky mu to na základnej nešlo. Rodičia ho chceli dať na obchodnú akadémiu v čase, keď sa plánovaný počet prijatých rovnal počtu prihlásených a neprijatým mohol byť len neúspešný, on bol neúspešný, nerozumel matike a slovenčine, preto ho neprijali a nakoniec nastúpil na akúsi učňovku... Jeho staršia sestra bola génius s fotografickou pamäťou, mimoriadne nadaná najmä na jazyky, ktorá Ekonomickú univerzitu dokončila s vyznamenaním a s aktívnou angličtinou odišla do Írska, kde zaujala manažérsku pozíciu a slušne si tam zarába, on sa však angličtinu naučiť nevedel, lebo nemá talent, ale je závistlivý a zloprajný a svoju sestru vysmial, že je chybná a vadná, keď tak smiešne vykrúca ústa, keď hovorí po anglicky, potom dodal, že však on jej len do očí... No keby jej naozaj povedal do očí, čo si o nej myslí, povedal by toto: "Tatiana, ja ťa obdivujem, obdivujem tvoj úžasný talent, tvoje vysoké IQ, obdivujem tvoju šikovnosť a schopnosť rýchlo a ľahko sa učiť, lebo ja sám som to nikdy nemal, ja sám som hlúpy, učenie mi nikdy nešlo, som naň totálny antitalent a zo všetkého najviac obdivujem tvoju aktívnu znalosť anglického jazyka, že si sa tú angličtinu vedela tak rýchlo a ľahko naučiť, čo som sa ja teda ozaj nie. Som hrdý, že mám takú šikovnú a múdru sestru." Ale závistlivý zloprajník namiesto toho povie, svojej sestre, že je chybná a že sprosto vykrúca ústa, keď hovorí anglicky. Prečo? Len a len z čistej závisti. Prečo uráža svoju chudú frajerku tým, že sa jej pri sexe smeje, že nemá žiadne cecky? Len a len z čistej závisti, lebo on je tlstý a nevie schudnúť, zatiaľ, čo dievča cvičí a neje mastné a tučné jedlá ako on. Ona na sebe makať dokáže, on však nie. Dežo poznal jednu psychicky veľmi silnú ženu (nebol s ňou však vo vzťahu), ktorá nikdy pre nič neplakala, snažil sa uraziť aj tú a s ňou to nepohlo. Ona robila opatrovateľku na dvojtýždňové turnusy a aby sa vyhla vysokému poplatku zdieračskej agentúre, zahrala sa na šibnutú a nechala sa ako simulantka odviezť na psychiatriu, kde akoby "zázrakom" behom pár minút vyzdravela, čiže odrobila turnus, z ktorého všetky prachy mali ísť agentúre, ale pracovníci agentúry sa vystrašili (lebo si mysleli, že je šibnutá) a nechceli s ňou mať nič, od strachu aj peniaze zabudli od nej vypýtať a ona sa potom dobre bavila, že má zarobené, lebo aj tak už chcela s opatrovateľstvom skončiť a začať robiť niečo iné. Dežo jej povedal, že je j. ... nutá a že by mala brať psychiatrické lieky. Ona nahodila široký úsev, posmešný úškrn, kýval rukou na znak, že si z toho nič nerobí a to ho dožralo a napálilo. Škoda, že ostatné ženy to tak nevedia. Prečo sa ju snažil uraziť? Lebo jej závidel jej psychické zdravie a ešte aj zmysel pre humor, schopnosť znášať ťažkosti bez plaču a bez sĺz, schopnosť byť v kategórii tých, čo konajú (robia niečo pre to, aby sa mali finančne lepšie) a nie v kategórii tých, čo vyplakávajú. Dežo raz matke svojej bývalej frajerky, ktorá chodila do kostola spievať do zboru a ako najlepšie a najkrajšie spievajúca osoba najčastejšie dostávala za úlohu spievať sólo, povedal, že nech sa nehnevá, ale on si myslí, že ona vôbec nevie spievať a že by spievať ani nemala a nech sa nehnevá, ale on každému povie do očí.... Urazilo ju to a zranilo, samozrejme, veď popri výchove asi siedmich detí mala času málo a spev bol jej jediným koníčkom a keď jej tisíc ľudí vysloví úprimný obdiv, ako krásne spieva a potom príde jeden hulvát - ťažký primitív, ktorý sa ju snaží presvedčiť, že vôbec nevie spievať a že by to nemala robiť, tak samozrejme, že tento človek pravdu nemá. Závidel jej talent, ktorý on nemal a zo závisti jej toto povedal, pričom nezabudol poznamenať, že to bola pravda povedaná do očí. Dežo však nikdy nikomu nepovedal do očí, čo si o ňom naozaj myslí, ale povedal len to, o čom by chcel, aby si to ten dotyčný začal o sebe myslieť sám. Na bývalú frajerku kydá, kde len môže a aj na celú jej rodinu, lebo sa nevedel zmieriť s rozchodom, keď mu dala kopačky, dokonca sa vtedy ešte aj o samovraždu pokúsil ako psychicky labilný človek. Dežova sestra žije v harmonickom a šťastnom manželskom zväzku a teší sa z dieťatka, dala mu meno Dean. Dežo všade vykrikuje, že Dean je najškaredšie meno, aké kedy počul a ako len mohla tá jeho j. ... nutá sestra dať decku také škaredé meno, však mala dať predsa meno Dežko. Lebo len to je pekné meno a všetky ostatné mená sú škaredé. On bude raz a navždy robiť všetko pre to, aby ponížil, zosmiešnil a zahanbil všetky ženy, s ktorými príde do kontaktu. Často rozpráva, že podľa neho by ženy nemali vôbec robiť manažérky, nemali by šéfovať ľuďom, nemali by študovať... Možno tým v skutočnosti iba tají svoju skrytú, ale skutočnú homosexualitu, s ktorou sa nevie vyrovnať. Alebo ho k tomu vedie okrem tej závisti ešte nejaký iný dôvod? Dežovi rodičia urobili vo výchove veľkú chybu, že svojho syna nútili do učenia, hoci vedeli, že nemá na to hlavu. Radšej ho mali zapísať na krúžky (hudobný, výtvarný, prípadne atletické disciplíny ako vrh guľou, hod kladivom...) a za každý malý úspech na krúžku/v športe ho pochváliť a dodať mu odvahu, nech sa tomu venuje aj naďalej. Mohol z neho ako zo siláka a tlsťocha vyrásť ak už nie majster v hode kladivom, tak aspoň úspešný reprezentant na okresnej súťaži staršieho dorastu, ktorý si váži sám seba, ktorý našiel a objavil v sebe nejaký talent, prebudil ho a venoval sa tomu, v čom je naozaj dobrý, čo by upravilo jeho sebavedomie na správnu mieru a mohol byť z neho aspoň tréner, ktorý pracuje s mládežou, čo je práca pekná, ktorá človeka napĺňa a aj baví, najmä preto, lebo sám bol v tom danom športe kedysi dobrý. A najmä mu mali rodičia povedať, že štvorky na vysvedčení vzhľadom na jeho hlavu úplne stačia, ale v športe nech sa snaží, ako len vie, mali mu vysvetliť, že niekto je nadaný na učenie a niekto zase na šport a tajomstvo úspechu v živote závisí predovšetkým od toho, aby každý robil v živote to, v čom je dobrý. Lenže oni urobili vo výchove syna chybu, lebo ho nútili, aby dosahoval úspechy v oblasti, na ktorú je totálny antitalent. Preto bude precitlivelý plačko Dežo do konca života (ukončeného pravdepodobne samovraždou) nosiť masku sebavedomého tvrďasa, ktorý nedokáže nikdy nikomu dopriať úprimný obdiv, pochvalu a uznanie, lebo ako môže dopriať ľuďom úprimý obdiv, pochvalu a uznanie, keď ani jemu samému sa toho v detstve nedostalo?

haluza

Dakujem vam za reakcie. Tak ja neviem. On je pravnik. A este introvert. Vyjadruje sa dost stroho, vecne. Pri tych vlasoch si vsimol, ze som uz ostala nerozna. Lebo sa mi aj ospravedlnil. Povedal, ze sa ma nechcel dotknut. Len mi to prislo divne, ze raz riesi postavu, potom vlasy. Povahovo mu vraj sedim, na to zatial nemal ziadne vyhrady. Tak ja nie som zufala, ze musim niekoho mat aby som bola spokojna a stastna. To som aj sama so sebou.

Kkt. Tak nie kazdy vstava rano o 5 ze chodi na 6 do prace. Spavam dobre. To ostatne nemienim komentovat.

kkkkkkk

Nehnevaj sa, ja si myslím len to, že si hysterka, ktorá rieši nepodstatné veci resp. svoje komplexy trpiaca miernou poruchou spánku.

Filip TT

Myslim si, ze by mal dostat tu spravu, ze jeho reci su ti neprijemne.

Ja by som ho opytal nieco v zmysle: A chces sa zase bavit o mojich nedostatkoch? To ma totiz moc nelaka. Tak si ma neziskas.

Podla odpovede by som sa rozhodol, ci ist na to tretie stretnutie.