Mam bolesti

Príspevok v téme: Mam bolesti
kaciatko25

Ahojte, potrebujem poradit. Pred tyzdnom som pocitila prvy krat take zvlastne bolesti v oblati zaludka. Ale az vcera boli dost silne. Take ostre pichanie, ale bolo to najskor na lavej strane a az potom to preslo k zaludku. Ked si nan zatlacim, citim bolest. Mam teraz take dost stresove obdobie, ale tato bolest nie je taka ako mavam zo stresu. Stale ma to boli a prechadza to az pod rebra, dozadu ku chrbtici a tazsie sa mi dycha, mam zavrate...celkovo sa citim taka slaba.Skor ako pojdem k lekarovi sa chcem spytat, ci nemate tusenie cim to moze byt. Aby ma lekar neodradil hned tym, ze je to stresom a bude to nieco vaznejsie.
Dakujem

zlata

nesmies sa dat odradit.musis ist cez obvodneho lekara a ziadaj sa na gastroenterologicke vysetrenie.tam sa ti vsak moze stat ked povies ze si v strese ze to tomu pripisu ale urcite ti urobia vysetrenia krvne alebo hned gastrofibroskopiu aby vylucili vredove ochorenie ktore sposobuje ako stres tak aj nespravna zivotosprava ktora priamo so stresom suvisi.priznky vsak nasvedcuju na helikobakter ako napisal aj rng.drzim palce a vysetrenie neodkladaj