Zmiesane signaly

Príspevok v téme: Zmiesane signaly
sewie

Zdravicko vospolok,

mam taky problem s chlapom. Stretavame sa spolu uz takmer 3 mesiace ale absolutne netusim na com som...na jednej strane ked sme spolu tak je ku mne mily , pozorny, nezny....ale potom zase sa dokaze aj tri dni neozvat-vobec nenapise, nezavola...nechce sa stretnut...ano, aj ja sa viem ozvat prva, ale chcem aby iniciativa vychadzala z oboch stran...takze na jednej strane si ma par dni nevsima, na druhej strane z neho potom vypadnu veci ako-tvoja nova praca (o 2 tyzdne menim pracu) je od teba daleko, dam ti kluce od mojho bytu a budes moct spat u mna ked budes chciet (jeho byt je asi na pol ceste), alebo chce aby sme isli spolu na vylet do Drazdan v decembri. Uz po nejakom stvrtom rande ma chcel zobrat na veceru ku kamosom kde mala byt aj jeho segra...pytal sa ma ci ma ma predstavit kamosom-hovorim, ze ok...ale to uz bolo 3 tyzdne a nic sa nestalo! Pritom ja som ho zobrala uz na 3 akcie s mojimi dvoma kamosmi....potom napr minuly tyzden sme mali ist na plavaren...v nedelu...az o tretej mi napisal ci sa stretneme neskor?! a po dalsich dvoch hodinach ze je chory, nech to prelozime na zajtra?...ako sorry ale vytocilo ma to-nevedel napisat skor?! problem je ze je aj dost tichy...ked proste vidim ine dvojice ako sa spolu smeju, blbnu...pride mi ze je proste chladny, uzavrety...ja neviem...neviem ci sa ja mam snazit aby sa viac otvoril alebo sa mam na to vykaslat...neviem ci mu na mne zalezi...ci ja mu tiez davam nejake blbe signaly...neviem...nazory? prevazne konstruktivneho charakteru prosim...jedno ci dvojslovne hanlive pomenovania radsej nie:) ....dakujem:)

Rolexx

toto je typicky priklad chlapa ktory ma kopu reciciek a cinu ziadneho. Naslubuje hory doly a nic. Neznasam ludi takeho typu ani za kamosa by som ho nechcel. Neznasam ked niekto o niecom stale dokola mele ale nic nerobi a ten tvoj je ten typ. Ja ked by som ta kvazi chcel pozvat na rande do drazdan tak ta berem do dvoch tyzdnov. Keby som chcel zobrat na plavaren tak doriti nevolam ta vtedy ked viem ze nebudem moct. Dokonca po babu by som osobne prisiel na aute. On ta asi ani nema rad. Ja sa takto k babe lahostajne nestaviam ak mam onu skutocny zaujem. Toto nieje zaujem o teba. Toto zamilovany chlap nerobi. On je lahostajny a nevie dodrzat slovo. Aspon ja to tak citim.

sewie

mesacny princ, ja nepredsa neocakavam nejaku sms kazdu sekundu ani ziadne vypisovania...ale jedna sprava za den by bola fajn...z jeho jednania nevem proste urcit ci o mna stoji alebo sa mam radsej pobrat dalej.

Mesačný princ

sewie - úprimne? Anjelik ti to celkom fajn napísala. A ja ti napíšem niečo z môjho pohľadu. V živote som všetko vždy inicioval ja až na pár výnimiek. Už som si povedal, že stačilo a jednoducho čakám. Netvrdím, že zavolať si občas nie je fajn, stretnúť sa ale ak očakávaš sms každú sekundu či iné ..... tak na toto už ľudia nemajú jednoducho energiu a nebaví ich to. Radšej ťa pozve na týždeň na Maurícius a oddýchnete si pri mori. Nie je to lepšie? Nie je lepšie ísť na rodinnú večeru alebo oslavu alebo zažiť niečo spontánne ako to, čo zažívajú všetci?

Všetky vzťahy sú ako cez kopirák a všetci očakávajú približne to isté. No nie vždy sa to tak deje...

japonecka

Sewie podla mna mu normalne povedz nech to nechate tak ze to takto nikam nevedie a ze sa ti to nepaci. A nechaj to na neho...Ak Ta naozaj chce tak sa zamysli a zmeni to. Ak nie, znamena to ze to nechce tak aspon nebudes stracat cas ;-) Tooolko muzov beha tam vonku aspon budes mat moznost vyskusat niekoho ineho aj to je super nie??? Hlavne prve mesiace by si mala lietat v oblakoch od stastia a nie sa trapit :-)

De

sewie: Jednoducho vam to nefunguje, kazdy ste inde. Stretavaj sa s niekym kde rovnaka vlna fungovat bude.

tralalala: Ten tvoj postup je pekna blbost :) Manipulacia je iba taky prazdny vykrik do tmy v ktorej sa ziadne svetielko proste nerozsvieti, kedze chyba ten zaklad: spolocne porozumenie. A to sa nejakym kalkulom vynutit rozhodne neda ;-)

anjelik *

Je to uhol pohľadu, ako sa na to pozrieš..že dávam veľa. Pravdou je, že veľa očakávaš, na základe toho si myslíš, že veľa dávaš..a málo sa ti vracia späť. :o) Rozumieš? Ak by si dávala nezištne, to znamená, nečakala by si nič, ani dobré, ani zlé...tak by si nebola sklamaná a ani nadšená. proste by si držala ustálený, prirodzený, pokojný stav mysle a duše a cítila by si sa dobre. :o) Problém je ale v tom, že my potrebujeme *horieť*..naša duša konkrétne a tak nám nestačí, keď druhý povie milujem ťa a celý večer niekde drtí hru s kamošmi, alebo chľastá. My potrebujeme, aby bol pri nás a podnecoval nás, nie kamošov. :o)) Tak vznikajú potom nedorozumenia, strach...lebo sami sebe nestačíme a nutne tlačíme na druhého, nech sedí pri nás a dotýka sa nás a pozerá na nás. :o) Ak sa ti podarí tomu vyvarovať..a na to máme vzťahy, aby sme sa to učili, zase sa o krok posunieš smerom k samostatnosti. :o)

Vzťahy nás obrusujú, učia koexistovať s druhými a je len požehnaním, že každý je inak *ujdený* a tak je priestor stále nové a nové zažívať.:o) Ak to niekedy bolí, je to preto, že dochádza k príliš veľkému pnutiu a to je vždy nepíjemné. Preto ti radím, pokoj v duši, radosť v srdci a úsmev na tvári. Ukáž chlapcovi, čo v tebe je a že je to viac, ako kopa nervov, že ako to tentokrát dopadne a či spolu skončíte alebo nie. :o)

Nedôvera je otrava a tou otravuješ samu seba..buď rozumná a prestaň s tým. Veci to nijak nezlepší, ale určite to zhorší tvoje zdravie. :o)

sewie

anjelik, dakujem velmi pekne. Vo vsetkom s tebou suhlasim!

hlavne co sa toho vtlacania predstav tyka...asi pred tyzdnom som tu mala kamosku a vtlacala mi do hlavy ake je divne ze mi cely den nenapisal... a pod...nejak moc som si to k sebe nebrala ale teraz... proste niekedy mi dost chyba ale mam pocit ze unho to tak nie je...chcela by som sa odviazat a tesit z noveho...ale stale tam mam varovne signaly ktore mi tvrdia ze unho to tak mozno nie je...ze hlada nieco lepsie...ako hovorim, obcas mi da taky signal ze nechapem...a neskor znova studenu sprchu...

a ja som clovek co dava druhym vela, ale teraz sa proste drzim viac na uzde lebo vzdy ked som dala vela , dostala som akurat tak velku facku...takze si drzim odstup a nedoverujem

kkkkkkk

To čo radí tralala201 tak to na hony smrdí manipuláciou. Dosiahneš opak. Neviem odkiaľ ženy berú názory ako má tralala201, ale muža to po krátkom čase strašne znechucuje a odradzuje. Daj mu priestor ako ti radí anjelik.