Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
adopaprcka

Ahojte, pred tromi rokmi mi diagnostikovali boleriozu, asi po dvoch tyždnoch ako som mal kliesta som bol na krvnych testoch a testy na bolerie boli pozitivne . Nasadili mi hned antibiotika... Nejaký čas som mal pokoj no po čase ked som ochorel sa mi to zase vratilo a bol som aj mesiac nanič ( malatnost , slabost ...) Boli dni ked ma strašne boleli klby a ledva som dosiel na autobus. V roku 2015 som mal pokoj , nič mi nebolo až do teraz ked som prechladol a zase sa mi borelioza prejavila malatnostou a čiastočnou slabostou... Vždy ked ochoriem tak sa mi to vráti... Tu na fore som čítal že je nato dobrý olivový extrakt extra silný s obsahom oleuropeinu. Má stymto liekon niekto nejake skusenosti ?

adopaprcka

Dakujem za prispevkyvky, jednoznačne chcem íst cestou prirodnou, takže skusim tie lieky na prirodnej baze... RNG moholli by ste mi dat na vás kontakt ? e-mail napr.

Dakujem

RNG

Zastarale boreliozy sa nedaju casto vyliecit ani pol rokom infuzii atb,

Na to pomoze pravdepodobne len dlhodobo(pol roka az rok) brany extrakt z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a kvapky coumanda, banderol a samento(2 x 15 kvapiek z kadeho). Plus odmaskovac ako serrapeptaza(3 x 120 000 SU), kedze rozne fazy boreliozy su maskovane a na znicenie ich treba odmaskovat.

borelka

Ahoj, je na to účinné to, čo aj ti píšeš, ako tu na fóre písal RNG na tému borelióza, alebo potom tie antibiotiká, ale nie tak, že dajú jednu krabičku a si vyliečený, to je blbosť. Na druhú stranu antibiotiká výrazne podľa mňa oslabia telo a škodia pečeni,, takže je to na zváženie, či ísť prírodnou cestou,, ako tým extraktom, alebo polroka brať antibiotiká. Ale je to veľké svinstvo, hlavne to nepodceňuj, lebo niektorí doktori sa vyznajú do toho ešte menej, ako keď si ty naštuduješ o tom niečo na googli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.