Smrdi mi muzsky penis

Príspevok v téme: Smrdi mi muzsky penis
Lenka@123

Ahojte,

Mam taky problem. Smrdi mi muzsky penis. Predoslemu frajerovi som odmietala robit oral a potom mi to vadilo uz aj pri sexe..skratka smrdelo mi to.. Teraz mam noveho priatela a zase mam ten isty problem. Chvem sa vas spytat,baby ako prekonavate ten smrad? Totiz muzom nesmrdi penis max pol hodinu po sprche. Dakujem

stalehladny

adr1a, nie som síce učiteľ slovenčiny, ale nepíše sa "voniat" ale "voňať". No a k príspevku zakladateľky - pár ľudí ti tu poradilo aby si mu ho radšej umyla sama. A poriadne, určite ti potom smrdieť nebude. A ak by predsa, potom má nejaké pohlavné alebo kožné ochorenie. A v takom prípade už to do úst naozaj nepatrí, patrí to k lekárovi.

cocksucker.xp1

lenka@123 aspoň maš istotu,že ho nema vylízaný od nejakej bukvice :) ale, poznam nejeden pripad,kedy chlap nakladal druheho do prdele a už o hodinu mal stretnutie so svojou priateĺkou ako keby nič :D

Mesačný princ

Magdolienkaa - veď ok, ja sa nehádam. Len, že to, či je medzi dvomi ľuďmi chémia zistia ako z tých bozkov, tak aj po prvom sexuálnom splynutí.

narážal som skôr na tému...pretože spať s niekým opakovane a robiť mu orál ak chémia nefunguje je dosť... Ak už chcete ľudia fungovať bez chémie, kvôli peniazom, záľubám alebo čomukoľvek inému spolu, tak si nerobte navzájom orál. Budete šťastnejší :)

Magdolienkaa

Mesacny princ, to je fakt, je potrebne aby medzi partnermi fungovala chemia. Ale nie vzdy sa to da dopredu zistit. Mala som taku skusenost,ze som mala priatela, s ktorym som si uzasne rozumela ako kamoska, nazorovo sme si sadli...dali sme sa dokopy a na prvom rande prisla prva pusa. A vtedy som si uvedomila, ze mozem byt neviem ako zalubena, ale prosto mi nevonaju jeho bozky (nemal problem s ustnou hygienou), prosto chemia nezafungovala. A potom to bol velky problem aj v posteli...Pri sucasnom partnerovi som po prvom bozku citila nieco absolutne ine. Niekedy clovek prosto zisti, ze mohla preletiet iska, mohlo tam byt nejake pritahovanie, ale ako nahle si zacnu dvaja nieco viac, pridu na to, ci tam funguje aj chemia

Mesačný princ

adr1a - to podľa mňa napísala úplne perfektne :)

Ja len dodám, že je samozrejmosť sprcha pred intímnym stykom. Ak sa chcete niekde na seba vrhnúť spontánne, tak si to v tom momente nebudete všímať, lebo budete vzrušení. preto si nehľadajte partnerov ak medzi Vami nejestvuje chémia!

Lenka@123

smilova, takze po sprche s tym nemam absolutne problem.. ale ked sa osprchuje vecer a na druhy den chce oral, tak mne to uz smrdka :(