Smrdi mi muzsky penis

Príspevok v téme: Smrdi mi muzsky penis
Lenka@123

Ahojte,

Mam taky problem. Smrdi mi muzsky penis. Predoslemu frajerovi som odmietala robit oral a potom mi to vadilo uz aj pri sexe..skratka smrdelo mi to.. Teraz mam noveho priatela a zase mam ten isty problem. Chvem sa vas spytat,baby ako prekonavate ten smrad? Totiz muzom nesmrdi penis max pol hodinu po sprche. Dakujem

ružička voňavá

Mne taktiež penis smrdí, môže byť aj v save umytý. Riešim to tak, že bez kondómu nejdem a orál nerobím.

MojNazorPreTeba

Pokial chlap nema nejaku infekciu, dodrziava hygienu, tak nema preco smrdiet hodinu po sprche. Takze treba v prvom rade prebrat to, kde moze byt problem. Lebo ak nepouzivate kondom a on ma nahodou daku pliagu, velmi lahko ta nou nakazi.

A ty si inak myslis, ze vonias svojmu muzovi cely den? Zabudni....Smrdime VSETCI, a to v momente, ked sa vycikame. Mozes sa utriet kolko chces, ono to tam dole citit. Pokial sa po malej potrebe neumyjes, len utries, vecer mozes byt tiez neprijemne prekvapena svojim pachom. Osobne by som svojmu muzovi po celom dni nedovolila aby siel "tam dole" ustami. Az po sprche. A to nemam ziadne zdravotne problemy, len mi to nie je prijemne a verim, ze jemu tie nie. Pokladame za normalne sa pred oralnym sexom umyt...

medvedík čistotný

Prečo sa ohradzuješ proti tomu, že smrdíš ako kozel? Však chyba je v tých druhých čo ťa cítia, nie? Mali by ísť všetci na liečenie...

Moje manželstvo je moje, keď bude chcieť poradiť, založím si tému.

CD-RW

medvedík k tebe len toľko, skutočne neviem z čoho si vydedukoval, že musím mrdieť ako starý kozel, ale neva. Ja som naopak vydedukoval, že máš vynikajúce manželstvo, kde keď zasvieti zelená ide sa na vec. To musí byť krásne, spontánne, radosť žiť. Žasnem ako sú tu poniektorí ľudia zadubení.

Medvedík rozhodne nechcem dopadnúť ako ty v setsakramenstkom stereotype toal. voda a ide sa na vec. Smejem sa na tebe.

CD-RW

tak sa chcem ľuďom, ktorí sú utlocitní hlboko ospravedlniť za slovíčko " kunda " týmto končím debatu, ktorá odvádza od podstaty, na toto Slovensko umiera, slovíčkárenie, nič konštruktívne, len drísty ..... a poznámočka, rozhodne sa necítim na to, že je moje správanie asociálne k ženám, rozhodne ich mám rád a ctím si ich, len mi proste lezie na nervy niekedy ich ospravedlňovanie vlastných problémov, dievča má proste nejaký blok a aj keby narazilo na mega čistotného jedinca tak jej bude jeho penis smrdiet, howg

medvedík čistotný

Som muž, ale len pozerám. Ty CD-RW, ty musíš smrdieť jak starý kozel. A vy ženy, vy si predsa môžete vynútiť hygienu muža, ak mu to samému nedochádza. Raz som skúsil prísť k manželke len tak a hneď ma uzemnila vetou: Čo, ty si sa opovážil priblížiť sa ku mne neosprchovaný? Takisto, keď som skúsil prísť voňavý ale ona nebola, mi povedala: Mal si povedať, že chceš byť so mnou, bola by som sa pripravila. Vôbec mi nepomôže hovoriť, že mne to nevadí. Hovorí, že sa cíti ako žena, len keď je osprchovaná a upravená a tým je to ukončené. U nás sa milovanie začína tým, že sa ideme osprchovať. Spolu alebo oddelene. Milujem, keď do spálne príde zabalená v uteráku alebo v župančeku, pod ktorým nič nie je. Keď má ešte mokré konce dlhých vlasov.

Inak zvykol som si na tieto chvíle použiť toaletnú vodu, ktorú nikdy inokedy nepoužívam. Takže túto vôňu má ona spojenú s tým, že sa milujeme. Raz som ju omylom použil, keď sme niekam išli a hovorila mi, že má stále pocit, že sa ideme milovať. :)

Slobodna

Vzhladom k tomu, ze som reagovala na prispevok, kde bolo toto pomenovanie pouzite, pouzila som rovnake, aby sme si rozumeli. Rypak si najde vzdy dovod, vytrhne jedno slovicko z kontextu a bude o nom filozofovat pol dna a min.na 4 stranach. Vzhladom k tomu, ze nie kazdy, ci uz muz/zena, je gynekolog odbornik, ale amater, existuje niekolko pomenovani pohlavnych organov a netreba si to brat osobne, lebo zena nie je vagina. Je to iba cast z nej. Tema sa nevola Ako si volate svoje pohlavne organy, tak zbytocne nespamuj.

jadslôjd

a co je to vlastne kunda Slobodna? Preco si ju tak pomenuvavas? Myslis ze gynekolog nazve tvoju vaginu kundou? Co vlastne znamena kunda? A nieje to podla teba vulgarne pomenovanie? Lebo ja co pocujem tak takto ju v mojomokoli nazyvaju muzi ktori nemaju uctu k zenam a celkovo ich spravanie je asocialne voci zenam.

Slobodna

A kunda je odkedy vulgarne pomenovanie? Jezis je hadam jedno, ako sa nazyvaju pohlavne organy, iba narcis si bude zakladat na tom, aby jej kundu pekne oslovovali. Namiesto bazirovania na slovickach radsej dodrzujte hygienu..