Smrdi mi muzsky penis

Príspevok v téme: Smrdi mi muzsky penis
Lenka@123

Ahojte,

Mam taky problem. Smrdi mi muzsky penis. Predoslemu frajerovi som odmietala robit oral a potom mi to vadilo uz aj pri sexe..skratka smrdelo mi to.. Teraz mam noveho priatela a zase mam ten isty problem. Chvem sa vas spytat,baby ako prekonavate ten smrad? Totiz muzom nesmrdi penis max pol hodinu po sprche. Dakujem

asjljdl

prosim zenusky aby nenazyvali svoje intimne oblasti kundami a podobnymi debilne a vulgarne znejucimi pomenovaniami. Ak takto nazve tieto organy muz tak nepoviem, muzi su prasce ale ze takto ich nazyvaju samotne zeny tak tie si uz nevyzia ani same seba a svoje telo. Toto na vas zeny neznasam a to som sama zena. Neznasam ak zena nazyva rovnako vulgarne ako muz. Sa spamatajte baby.

Slobodna

Ale samozrejme, ze kazdy smrdka, lebo vylucuje, poti sa. To je ludske a normalne, ale na to vynasli hygienu, inak tusim to boli Francuzi, ktori do tej doby tiez len prekryvali pachy parfumamy, co bol este vacsi smrad. Nikto nehovori o nejakej prehnanej hygiene a cancani sa, ale o zakladoch hygieny a hlavne pred sexom je sprcha povinna. Ani kunda nema samocistiacu schopnost.

Namiesto predohry sa v sprche vzajomne dokladne namydlite a je to. Bude aj vona aj vsetko :)

Clovek by ani neveril, ze v dnesnom storoci existuju este ludia, ktorym hygiena nic nehovori a to nehovorim iba o muzoch. Staci ist po takejto zene na toaletu, kde sa niektore ani netrafia do zachodu. Neviem, ci aj doma su take prasce, kde si to musia za sebou upratat, o voni ani nehovoriac.

Urologicka velmi dobry koment.

urologička

Zdá sa že máš smolu na mužov ktorý zanedbávajú osobnú telesnú hygienu. Toto sa často stáva mužom ktorý sa sprchujú narýchlo a zanedbávajú dôkladné osprchovanie genitálii. Mužské genitálie strčia síce von z tela ale taký penis a semenníky sú plné kožných záhybov kde sa zachytáva moč a ejakulát a tvorí sa smegma. Tieto výlučky potom v kontakte s telesným potom obsahujúce baktérie začnu na vzduchu sa rozkladať čo spôsobuje telesný zápach genitálií.

Deje sa to najmä u chlapcov a mužov ktorý ako som spomínala sa len narýchlo osprchujú bez dôkladného vysprchovania a namydlovania týchto častí tela. Správne by sa mali tak osprchovať že sa rokročiť naširoko a rukou si odťiahnúť penis od semenníkov nasmerovať stredne silný prúd teplej vody na penis a následné semnníky. Potom tieto časti natriť mydlom alebo sprchovacím gelom či šampónom. Napeniť a následne opäť namieriť prúd teplej vody. Pri sprchovaní roztiahnúť záhyby kože aby sa voda dostala aj tam. No lenže vieme dobre my ženy ako radi sa mnohí muži sprchujú a dbajú na telesnú hygienu, česť výnimkám a potom to tak vyzerá respektíve zapácha. Si myslia že sprchovanie je len o pustení vody smerom od hlavy nadol a to stačí...

A najmä pred pohlavným stykom by sa mali partneri osprchovať a nie skočiť do postele upotení a páchnucí. Vo filme to tak funguje ale vo filme je všetko takmer ideálne a nereálne.

Je to ešte jedna možnosť ak nechce zmeniť prístup k hegiene tela že si nájdeš iného muža. Lebo taký ktorý hygienu zanedbáva je pre teba aj veľkým zdravotným rizikom z čoho potom ženy majú mnohé gynekologické zdravotné problémy ako mykózy, zápaly, vyrážky, ekzémy atď.

CD-RW

osprchuj sa, potom normálne funguj dve tri hoďky, choď do práce, školy atď. to je jedno. Potom si strč prsty do kundy a ovoňaj ich.

Si len hlúpa ženská čo má psychický blok, daj sa liečiť.

Slobodna

Tiez si dokazem sex uzit, len s cistym a zdravym muzom. Ono to totiz nie je tak, ze chlap nic nemusi, je chlap a preto bude zenu pritahovat a vzrusovat. Ked je chlap cisty, verny a tym padom zdravy, hned je zena mila, hrava, chtiva a pritulna. Inak ju bude odpudzovat v tom lepsom pripade a v tom horskom sa jej zhnusi. Pokial to mas, ale psychickeho povodu, tak neviem. Budes to musiet stihnut do pol hodky po sprche, alebo to jednoducho robit v sprche.