Poradte mi prosim

Príspevok v téme: Poradte mi prosim
Naws

Nikdy som takto nikam nepisala ale som uz tak na dne,ze potrebujem poradit! Mam priatela ktory z financnych dovodov zije stale s ex s ktorou ma 2 deti. Jeho ex ma pozna,stravila som dost casu s ich detmi ked sme spolu este nechodili,mam ich velmi rada,zboznujem ich ale ako doticna zistila,ze sme spolu odvtedy nedovoli aby som sa snimi videla a kym sa nevie odstahovat (a to uz nevie vyse roka) keby som snimi bola tak by sa len hadala pred detmi a skodila by im. Strasne mi chybaju a uz nevladzem,ze tam stale byva a mi z toho dovodu nemozme mat normalny vztah,jednoducho uz nemam dost sil na to aby som cakala nato kedy dostane priatel ciastku ktorou mu dlzia a vie vyplatit ex z domu a ona sa vie odstahovat a nevedela by skodit detom hadkami. Cim dlhsie sa to taha,tym som ziarlivejsia,nedvovercivejsia,vybusnejsia a tym viac sa hadame. Ona nam nici vztah a ja uz nevladzem! Neviem co dalej!? Strasne ho milujem a chceme byt spolu ale jednoducho kvoli financiam nemozeme a ona sa vtom vyziva. Ako mam zvladnut vianoce? Viem ze sa nenavidia ale budu tam v jednom dome a ja sama doma. Byva v druhej ulici a su dni,ze ho nemozem vidiet lebo ona si ide von s kamoskami ale ja tam nemozem ist k priatelovi a k detom lebo kebyze sa to dozvie tak by 3dni robila zle pred malymi,ked je chory nemozem byt pri nom lebo je tam v dome ona. Mame vobec sancu? Ja uz nevladzem pritom ho nadovsetko milujem!