Podviedla ma

Slobodna

Asi nikdy nepochopim dovod, preco muz, ci zena spavaju subezne s viacerymi. Co ma ten druhy, co nema ten, koho si vybral za partnera? Ak nie su stavani na partnerstvo, nech teda maju len milenky/milencov. Posledne dva prispevky podo mnou ti dobre radia. Problem je, ze ty nezabudnes nikdy, vzdy ked sa rano vedla nej zobudis a pozries na jej tvar, ta pichne pri srdci, ked si spomenies co urobila. Bud rad, ze pred svadbou a nie az po nej. Asi niektorych muzov pritahuju taketo zeny, kde skoncia v pozicii oklamanych, podvedenych, ako obet. Mozno si treba hned od zaciatku vsimat aj povahu, spravanie voci inym muzom, poznat hodnoty a nie len, ze sa mi paci fyzicky. Pretoze zena to nikdy neurobi len tak, zo dna na den. Bud je a vzdy bola rozkrocnozka, alebo dobra a verna.

.

ak by ste nemali pred tou svadbou, ok,. da sa nejak, mozno........"odpustit" /???/

ALE, ona vedela, ze s nou chces manzelstvo, spolocny zivot..... a bezcharakterne sa dala vytrtkat od druheho chlapa!

spamataj sa clovece a posli ju do prdele! vymaz ju zo svojho zivota a ani o nej uz nepremyslaj. svadbu zrus no s kurvou rozhodne nezostavaj.

co ine ti mala poveda,. ked nie ze ju to strasne mrzi a bla bla bla...uz sa stalo

comasurobit

1/ chod za jej rodicmi a povedz im, ze chces mat dlh pravne osetreny. Na to, nech ti podpisu v lepsom pripade zmenku, v horsom pripade uznanie dlhu a s dohodnutymi datumami, kedy ti to vratia.

2/ priprav sa na to, ze ta baba pred nimi ocierni. Asi sa aj budu pytat, ze preco to chces robit. Povedz im pravdu, ze ta podviedla.

3/ zrus svadbu

4/ daj jej kopacky

Ona ta podviedla minimalne 2x. Prvy raz ta podviedla a druhy raz, ta oklamala, lebo ti to nepovedala. Ak ta oklamala, tak to nemusel byt len ulet, mohla mat viac uletov. A ak ta klame, ako jej mozes verit ?

Uz jej nikdy nebudes verit, vzdy ta to bude zozierat. Rodicom povedz, ze ti nedala inu moznost a dufam, ze to pochopia. Chces sa zachovat fer, oni za to nemozu, ale ona ta dotlacila do takejto situacie. Dufas, ze sa oni zachovaju fer a peniaze ti postupne vratia. A nech sa podakuju dcerenke...

Na oznamenie o zruseni svadby by som kludne napisal pricinu - jej neveru. Nech vedia, aky je to clovek.

Tot moj nazor. Ak ta zena podvedie a oklame, nezasluzi si ta.

e7silent

Ona byva umna ale nieje to take ľahke lebo jedno viem že čo my jej rodina dlži už neuvidim..Mam to veľmi komplikovane

nuzz

A tiez by ma celkom zaujimalo kolko mate obaja rokov.

Ja si teda neviem predstavit velmi dovod na podvod. Nikdy som take nic neurobila a som dost zasadova. Ked uz bolo vo vztahu zle a nedalo sa inak radsej som sa rozisla. Jasne nikdy nehovor nikdy :) ale proste myslim si, ze ak si toho druheho vazime a mame spravne hodnoty, zasady, rozum, tak proste neublizime takymto sposobom.

nuzz

Anonymouss ja nepoznam ich podmienky spoluzitia, ci byva ona u neho, on u nej, alebo v spolocnom .. proste som len chcela povedat, ze potrebuje cas bez nej, popremyslat a nechat si to ulezat, pozriet sa na to trosku s nadhladom. Ci uz sa rozdhodne ist on, alebo posle prec ju je na nom.

e7silent aj ja som mala priatela, ktoreho mali radi vsetci moji kamarati, aj rodina. Vsetci vraveli akeho mam uzasneho priatela. A ja som si to myslela tiez. :-) No a aj tak to dopadlo zle. A ten odstup som ti navrhla prave preto, lebo zo svojej skusenosti viem, ze po rozhode (rozsila som sa s nim ja) som sa na vec vedela pozriet s nadhladom a uvedomila som si, ze som si ho idealizovala a tak isto aj moje okolie.

Je pravda ze na svete je este urcite vela zien, ktore by stali za to. Je uz na tebe, ako sa rozhodnes. Ale uvazujes dobre, tahat za o rok ci dva po sudoch a rozvadzat sa by bolo omnoho horise, ako to urobit dnes a zacat nanovo. Co ty vies, kde ta caka ta prava. ;-)

e7silent

Prave že naopak každy mi povedal že mam užasnu priateľku.Mate pravdu zrušim svadbu a necham si to poriadne všetko prejsť hlavou.Bude lepšie to ukončiť asi teraz ako keby som sa mal rozvadzať a ťahať sa posudoch..:(

kafe

obidve rozhodnuta sú správne, aj odpustiť aj sa rozísť. Ty len zisti, ktoré viac pasuje tebe, na ktoré máš, pri ktorom sa cítiš lešie. Ale svadbu zruš určite. Povedz že máš pre to svoj dôvod a zatiaľ sa v blízkej dobe ženiť nechceš.

Inak, táto tvoja veta: " Práveže to nechcem rozprávať niekomu kto ju pozná, lebo viem, že by mi povedal že som blbý a že mám ju poslať domov." vo mne evokuje, že tá kočka je riadne číslo a toto neni jej jediný prešľap. A že to neni vhodná baba pre teba, to ti už hovorilo asi viac ľudí. Asi nemáte až taký pekný vzťah. Ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Ak sa na partnera nemôžeš spoľahnúť a viac sa trápiš, tak taký vzťah je dosť na hovno. To je lepšie byť sám. Tak veľa zdaru, nech sa rozhodneš dobre.