Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah na diaľku

Príspevok v téme: Vzťah na diaľku
Marek225

Ahojte. Približne minulý rok som spoznal jedno dievča s ktorým sme zostali v kontakte doteraz do asi Mája tohto roku sme si len normálne písali ako kamaráti ale potom som sa zamiloval do nej a následne po pár mesiacoch aj ona do mňa... ako toto je už jedno ide o to že je to na diaľku približne 5 hodín cesty. Prešli sme si všetkým možným ,ako sme ešte študenti ona na výške ja na strednej a proste bolo veľa problémov u rodičov že sa chceme stretnúť pritom sme sa vôbec nevideli a tak. Ako už je po tom takže to nie je dôležité len sa chcem opýtať má to význam ? Ako takto pre mňa to význam má aj pre ňu čo je asi najdôležitejšie takže váš názor zjavne nič nezmení len by ma to zaujímalo. Mne to cestovanie nevadí a zvyknem prespávať pri nich a proste rozumieme si strašne , sme úplne rovnaké povahy až príliš veľká náhoda že sme sa stretli no je to úžasné. Stretávame sa vždy ako to je možné čiže celé prázdniny/sviatky a ak nie tak každý druhý víkend sme spolu. Tak ma len zaujíma či s niečím takýmto má niekto skúsenosť. A neviem netuším ako je to pri iných mladých ľuďoch ale neviem toto je zjavne o dosť iné pretože ak by sa 2 ľudia mali takto radi tak neverím že by sa ľudia každú chvíľu rozchádzali. Je mi síce strašne smutno keď nie sme spolu a lúčenie je strašne smutné ale tak dá sa to vydržať a namotivovať sa na to keď budeme zase spolu. A ešte doplním že ja som jej prvý priateľ a ona moja prvá priateľka a keď sme spolu vôbec nemám pocit že ju milujem len nejakých 6 mesiacov alebo že sa stretávame len necelý mesiac ale ako keby sme boli spolu už roky a dosť veľa sme toho preskočili kedže začiatok nášho vzťahu vlastne prebehol cez internet a išlo to pomerne rýchlo. Ďakujem