gynekológ v BA

12345=kjdfhkshdjkh

qiu, antikoncepciu neberiem, ale testy mi robi vzdy ak sa jej nieco nepaci. Pravdepodobne nemala u teba dovod. Ak chodis na preventivne vysetrenia, a UZV a cytologiu mas v poriadku a nemas ine tazkosti, tak urcite na to dovod nie je. To mozes byt rada, ja sa zasa vzdy bojim ze mi tam zasa nieco najde

qiu

to kjdfhkshdjkh and RSFredinka
ahojte čítam že máte dobré skúsenosti, aj ja som s ňou spokojná, ale za dva roky čo k nej chodím mi nerobila žiadne testy ani ked som brala antikoncepciu. Som len chcela vedieť či to je aj Váš pripad alebo na to aby mi robila testy nemala dôvod.
Ďakujem

RSFredinka

Ak môžem poradiť Mudr. Dagmar Ružičková je v pohode sídli v Lamači v zdravotnom stredisku síce je súkromná lekárke ale jej prístup je úplne profesiónalny

kjdfhkshdjkh

suhlasim, Dr. Ruzickova je super odbornicka. Nekeca zbytocne, ale hlavne poradi. Plati sa u nej rocny poplatok do 300Sk, ale stoji za to. Ja mam dlhodobe zenske problemy a jedina ona mi zistila co mi je. A vzdy mi vsetko objavi vcas ak je problem

domika

ta čo sidlí pri figare je otrasná! celý ten ich postup sestricka ziape a celú chodbu vútri musíš pobehovať s holím zadkom kým sa uráči doktorke ťa zavolať... a to ešte urobíš zadarmo striptíz, lebo sestrička otvorí dvere dokorán a zavolá 2 pacietky a 3 pac si prídu po recept... Odtial som zutekala po 2 vysetreiech...

qiu

Ja by som ti odporučila MUDr. Dagmar Ružičkovú. Ordinuje v Lamači v zdravotnom stredisku... Je velmi príjemná, milá...

agina

MUDr. Magdalena Mayerova, Racianska 34, sidli vo Figare naproti Mladej Gardy, velmi prijemna, ochotna, citliva zenska.