Sebecký priateľ?

Príspevok v téme: Sebecký priateľ?
Zuzka1010

Ahojte. Chcela by som vedieť názor nezainteresovaných ľudí, či správanie môjho priateľa je sebecké. Zatiaľ sme spolu nespali, ale ako väčšina párov masturbujeme. U mňa je problém, že ja pri tom nič necítim a môj priateľ pri tom ako ma bozkáva a palcuje, tak sa urobí s vyvrcholením (trvá to do 2 minút). Ak je už on hotový, tak mi prestáva robiť dobre. Dávnejšie som mu povedala, že ja pri tom nič necítim, tak mi povedal, že si asi len na to musím zvyknúť. Po tom ako sa on urobí (prostredníctvom toho, že ma palcuje), tak sa ma neopýta či aj ja som. Trápi ma to, lebo si pripadám akoby moje telo používal na uspokojenie svojej potreby a ja z toho nemám nič (keďže to trvá 2 minúty). Čo by ste mi poradili? Je to od neho sebectvo?

Zuzka1010

Mesačný princ:

áno som s ním, lebo ho mám rada, správa sa ku mne pozorne. Ale toto mi prekáža. Chcem mať spokojne prežitý život. Ale zase na druhej strane som rada, že on akceptuje aj to, že s ním ešte spať nechcem po 9 mesiacoch chodenia. Tým ho nechcem ospravedlňovať, ale som rada, že ma nenúti do toho a ja si to vážim od neho.

Mesačný princ

Normálne som sa musel prihlásiť...omg...Jasné, že je to sebecké. Ani nad iným neuvažuj, no ktorý človek nie je sebecký. Všetko na svete je sebecké.

Lenže pre nejaký dôvod s ním si a ten rozhodne či budeš jeho sebectvo tolerovať alebo si nájdeš niekoho, kto najskôr spraví teba a až potom seba, ak ti to dlhšie trvá. Alebo sa spravíte navzájom.

Je to sebecké a neviem či práve v intímnej oblasti akceptovateľný druh sebectva. Človek sa prejaví keď má moc a peniaze a pri milovaní...tam sa ukáže jeho charakter. Chceš si celý život zvykať na niečo alebo chceš žiť a prežiť skvelý život???

Zuzka1010

dominor5: Dobre ak to berieš z toho hľadiska..tak ja ho rukou vždy uspokojím, ale on mňa nie z hľadiska financií, keďže si všetko platím sama. Takže na zákalde toho usudzujem, že ten chlap je na nič...

dominor5

To je uplne jedno ci s nim byvas alebo nie, ja ti pisem ako to ma fungovat a kto ma vo vztahu ake prava a povinnosti

Zuzka1010

dominor5

Neviem čo ty tu teraz splietaš s peniazmi, ale asi ťa niekedy nejaká žena takto využila. Ja s ním vôbec nebývam, ani ma nefinancuje. Ak ideme niekam všetko si za seba platím. Nečakám od neho žiadne peniaze.

Zuzka1010

Sme spolu takmer 9 mesiacov a on má 29 rokov. No si ma veľmi nepotešil, keĎže z toho mi vyplýva, že to so mnou nemyslí vážne.

dominor5

Chlapa nema co zaujimat ci si alebo nie si hotova alebo ci sa ti cosi paci, to su len feministicke nezmysly ktore vtlka zenam do hlav tato sprosta doba. Ty sa mas v prvom rade snazit uspokojit jeho, to je uloha zeny. Ulohou chlapa je sa postarat o veci a o peniaze. Bohuzial dnesne zmagorene zeny chcu od muza vsetko, aby sa aj staral a este aby im robil sluhu aj v posteli. V tomto sa da sympatizovat s Islamom ktory nedovoli ziadne neprirodzene miesanie muzskych a zenskych roli

Moriarty

Taká je väčšina chlapov záleží to aj od veku ale aj od osobnosti pre mňa je napríklad dôležité aj uspokojiť partnerku nech máme z toho obidvaja skvelé pocity. Ale tak ked som bol na voľnej nohe tak mi išlo pri žene iba o moje uspokojenie nezáležalo mi na nich ako u doterajšej partnerke.