26 a doposiaľ bez vzťahu :(

Príspevok v téme: 26 a doposiaľ bez vzťahu :(
Nešťastná Alica

Ahojte,

môj problém je nasledovny: doposial som riesila len skolu, spravila som si výšku, zamestnala som sa a chcela by som vzťah. Avsak kedze doposial som nemala ziadne skusenosti s chlapmi, tak som naletela len dvom starsim panom, ktorych som nastastie skoro odhalila a k nicomu nedoslo. Obaja sa totiz po mesiaci na mna nahnevali, ze sme este spolu este nic nemali a tak si nasli ine partnerky. Na druhej strane sa velmi bojim toho, ze ked si najdem dajme tomu 28r chlapca a poviem mu, ze som panna v 26 tak ma vysmeje a vykasle sa na mna. Vsetci mi uz hovoria, ze dobre garaze su davno obsadene a musim sa zmierit s horsim chlapom alebo so samotou. Poradte mi prosim ako zbalit obycajneho chlapa? :( ved nechcem tak vela, len obycajneho chlapa ktoremu dam vsetku svoju lasku a ktory da tu svoju mne :( Dakujem :)

chlap10

Ja mám 23 rokov a tiež som ešte nemal žiadny vzťah, viem ťa pochopiť, je to na jednu stranu zase výhodné niekedy, keď sa nemusíš viazať, máš slobodu a nemusíš mať aké si povinnosti, alebo ako by som to povedal, a môžeš si robiť, čo chceš, mať času pres seba dostatok, na druhú stranu je smutné byť sám, keď človek potrebuje toho druhého po všetkých stránkach. Je to tak trochu, ako keby ti chýbalo 50% seba. A u mňa je to tak, že práve ma to štve, že keď napr. žena by mala niekoho predo mnou a podobne, čím menej vzťahov a skúseností intímnych, tým pre mňa čistejšia, aj keď samozrejme, nemôžeš to brať doslovne, človek nikdy nevie, či sa rozvedie alebo si nájde iného partnera. Ale je dobré vedieť, že tá žena nestriedala partnerov, to fakt musí byť debil najvyššej kategórie, komu vadí panna alebo niečo podobné, na druhú stranu, niektorým chlapom je jedno, keď mala žena veľa vzťahov a skúseností.

Filip TT

Ak ide mužovi vzťah na celý život, tak panna je najlepšia možnosť. Neviem, ktorého muža by nejak zvlášť tešilo, že jeho manželku už mali iní muži.

smilova

A čo si myslíš ty, sú všetky dobré garáže už obsadené? A čo znamená dobrá garáž? Pre koho? Chápem ťa, samota nie je nič moc a byť prijímaný a ľúbený opačným pohlavím, to dodáva človeku energiu, radosť, ... a čo ešte?

Čo si doteraz urobila pre to, aby si niekoho spoznala? Čo sa ti osvedčilo?

Myslíš, resp. si presvedčená o tom, že ak bol niekto do 26 bez vzťahu, je to hanba? A ak niekto iný povie, že je to hanba, je to tak?

Janno82

Asi ti nedám na toto osvedčený návod, pretože možno niečo také ani neexistuje, ale aspoň ti poviem svoj názor. Je do istej miery pravda, že čím je človek starší, tým má ako keby obmedzenejšiu možnosť výberu. Samozrejme, ako kto, je to relatívne. A ty si ešte stále mladé dievča. Pozri sa na baby po tridsiatke, ktoré sú bez partnera a akosi ich to netankuje:).

Za ďalšie, chlap, ktorý by ťa vysmial za to, že si ešte panna, je obyčajný hlupák a myslím, že taký by ti ani nestál za to. Je pravda, že možno v posteli to je z časti cítiť, ale zase všetko sa dá po čase ,,natrénovať":) a ten vzťah predsa nestojí len na sexe a sexuálnych zručnostiach. Pokiaľ by som stretol ženu, s ktorou by som si rozumel, páčila by sa mi a bolo by mi s ňou dobre, bolo by mi úplne fuk, že je ešte panna.