Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná alebo nie? - čo sa deje ?

Príspevok v téme: Som tehotná alebo nie? - čo sa deje ?
Lucka.p1102

Pekný večer prajem, hľadám odpovedd alebo aj rady - Začnem takto pred skoro pol rokom som spontanne potratila prvý krát zhruba medzi 2-3 mesiacom. Tento krát som nedostala mendzes a testy po 2 týzdnoch vyšli pozitívne 4 testy 4 dni za sebou. Kedže žijem v zahraničí návšteva doktora je nepodstatná kto zažil asi vie. ( Anglicko) Potom som si našla jedného gynekológa z čiech v írsku tak som tam išla tam ako samoplatca musím všetko platiť a strašne veľa takže sa radšej tomu vyhybam. Doktor mi povedal že maternica je malá a že nič nevidí aj ked v prvých týždnoch by teda ani nemal čo vidieť tak som to neriešila, ale po návrate domov robil mi aj ster z krčka maternice my už testy vychadzaujú negatívne. Príznaky mám stále teda rovnaké ako aj pri prvom aj do nedávna čiže časté močenie, pobolievaniev bruchu a podbrušku, bolesti prs - a akoby nafuknute brucho alebo taky nejaky tlak. Tak teda nechápem tie negatívne testy. Včera som hľadala nejaké info na nete ohľadom HCG hormónu a jedine čo som sa dočítala bolo že ak vyjde test pozitívny tak bud som tehotná na 100% a mohla som stihnut hned aj potratiť ale otázka je či sa dá potratiť bez krvácania a s pretrvavajúcimi príznakmi.Alebo dalšia vec sú nádory a cisty ktoré môžu zapričiniť pozitívne testy. Ešte by som chcela dodať že mám zvúčšenú štitnu žlazu a v minulosti som mala problém zo zrazanlivostou krvi a brala som tabletky - v súčasnosti neberiem tabletky ale asi zhruba 2 týždne pred očakavaním mendzesu som dosť často bezdovone krvácala z nosa. Poprosila by som tie ktoré to dočítate o názor na moju istuáciu, už som objednaná ku doktorke tak sa to budem snžiť vyriešiť čo najlepšie. Ďakujem za vaše odpovede a prajem pekný večer.

Lucka.p1102

Testy boli pozitívne ked mi dva týždne mešakala MS a po zhruba 5 dnoch začali byť testy negatívne ale príznaky tehotenstva pretrvavajú.

joleen

V ojedinelých prípadoch pozitívny tehotenský test môže poukazovať na niektoré ochorenia. Ženy môžu mať napríklad choré vaječníky a iné ženské orgány. Ťažkosti, ktoré na začiatku takýchto chorôb majú, sa môžu javiť ako tehotenstvo. Môžu to byť akékoľvek nádory, ktoré môžu obsahovať neuroendokrinné bunky a tkanivo, ktoré sú schopné produkovať tieto hormonálne látky

joleen

Radim ti navštíviť endokrinologa s.z musí byť liečená ono má veľa spoločné s otehotnenim a s tehotenstvom. Pri potrate sa väčšinou krváca. Píšeš že testy ti vyšli pozitívne tak si tehotná ale nižšie píšeš že negatívne aké výsledky sú negatívne?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.