som nimfa?

Príspevok v téme: som nimfa?
dnes

Ahoj,Pekny podvecer,dlhsie rozmyslam ci napisat,ale uz som zufala a chcem poznat nazor nezainteresovanych...takze k veci

Zijeme spolu skoro rok,partner tvrdi,ze by som len,,,,,, som naozaj taka narocna? robi mimo domu tak,ze je 10 dni mimo ja sa ho uz neviem dockat strasne mi chyba jeho pritomnost a samozrejme aj objatie,bozk atd, ale ked konecne pride z prace dostanem skolacku pusu mozno aj objatie ak sa ja na neho zavesim a prvy vecer nic pretoze je unaveny musi sa vyspat tak ok spime druhy relaxuje treti sa mi raz povenuje stvrty spinkame lebo bolo vcera a piaty je nervozny a v ma vraj stres lebo ide zas mimo do prace no a tak preslo 5 dni co sme spolu,rano mu dam pusu objimem ho a zas cakam 10 dni,ci si ma za volno aspon raz vecer v posteli vsimne,mam ho rada,nechcem sa rozist,ale ja po nom tuzim ale,ked aj nieco naznacim len sa na mna pozrie ako ze daj pokoj,hmmm,myslite,ze to vzyadujem casto?tak ako on hovori?vraj nimfa... velmi ma to trapi,urobim doma vsetko naj ako viem,pretoze ma rad veci tip-top,navarim napeciem,vzdy som upravena,ja uz neviem...poradte,dajte tip ,ak mate...

Janno82

Vysypať to zo seba? Ak máš na mysli to kvantum jeho negatívnych poznámok, tak ich kľudne zo seba vysyp:) Nie je dôvod na to, aby si ich v sebe držala a do nekonečna prijímala. Nech si ich ,,šetrí" pre niekoho iného.

Dobre to napísal aj stalehladny, že ťa tam má hlavne za gazdinú a to mu stačí. A možno aj z tohto dôvodu ťa ukecal, keď si už raz chcela odísť, ako to píšeš. Možno má nejaký osobný blok, je v niečom zacyklený, preto sa takto správa. No a je vidieť, že je to perfekcionista a puntičkár, ale myslím, že takto bol vychovávaný a doniesol si to z domu. Ale ako som už raz písal, aj na to je partnerka, aby som sa zdôveril, porozprával, aby sme tú situáciu riešili spolu. A keďže o to nemá ani najmenší záujem, tak ťa za partnerku a sebe blízkeho človeka vlastne ani nepovažuje. Hlavne sa pokús pri všetkom si zachovať chladnú hlavu, aj keď nie vždy sa to dá.

naivita

poradené ti bolo, príspevky,ktoré ti dobre radia neberieš na vedomie. Tvoj priatel ta 10dní nevidí a ked sa vrati domov jasne ti dava na javo za co ta ma a ako ta berie. Si upratovacka a sluzka nic viac, navyse sama seba sa vsemozne utesujes a ocakavas ze sa jeho spravanie zmeni. To dupnutie si je myslim jasne naznacenie, ze skus sa zbalit a odist akn bude pan reagovat. Nebudes mu chybat ty, ale poriadok v dome a ine, co tu opisujes a nahovaras si ze vsak je to ok, tak nie je, je to celé smiesne. Ocividne ti ide len o byvanie zadarmo a veci s tym spojene inak nepochopim na co by inteligentna zena az takto robila zo seba picu.

Dnes

...ano aj mna uz napadla tato moznost...nakolko je to muz.ktory ma rad domacnost tip.top z takym som sa este nestretla v svojom okoli.vsima si vsetko...dekoraciu bytu.atd Ked urobim aj malu zmenu napr.prelozim alebo nieco inak ulozim napr.kvetinac.hned to okoment.ak sa mu paci noze ostat ak nie prelozi to.Neviem.ale asi uz dlho nevydrzim jeho komenty samozrejme ako inak ako negativ.a vsetko to zo seba vysypem.ale najsjor sa asi pobalim lebo to bude urcite koniec co sice nechcem ale chlapa .pri ktorom sa citim ako potrav.folia tiez nie...Vas nazor? Vysypat to zo seba?Aaaa este toto .od zaciatku mi to pride ako vo vacsine manzelstiev po 30 rokoch spoluzitia...taky znudeny stav.ved nakoniec on tak aj posobi.skoro vobec sa neusmeje.niekedy mam dojem akoby ani nebol v nom zivot.vstci na okolo su sprosti a neschopni a bla.blaaa

stalehladny

Možno mu vyhovuje že sa staráš o domácnosť. On je v práci, nemá čas upratovať, variť, prať. Ty to urobíš, tak si pre neho vlastne taká gazdiná, ktorú by si inak mohol platiť. Sexovať sa mu s tebou nechce, ale to ostatné mu asi vyhovuje.

Janno82

dnes, to dupnutie samozrejme nemusí byť doslovné, ide o to, pokúsiť sa naštartovať nejaký posun. Zrejme sám nevie, čo potom chce, keď ťa na jednej strane uprosil, aby si tam ostala, ako teda píšeš a na druhej strane nemá záujem ten život s tebou zdieľať a ustavične ťa porovnáva s inými ženami. Tie neustále narážky na to, aby si sa zmenila a vyzerá to tak, že sa týkajú prevažne iba tej vizuálnej stránky, do istej miery vypovedajú o tom, ako keby s tebou nebol spokojný, alebo sám nevie, čo chce. Je pochopiteľné, že si želáš stabilitu, stabilný vzťah, lenže v tomto prípade máš jedinú stabilitu v tom, že u niekoho bývaš.

Môžeš ho skúsiť nejakú dobu ignorovať v tom zmysle, že sa budeš k nemu síce správať pekne, ale len ako k nejakému spolubývajúcemu. Nepobozkáš ho, nebudeš žiadať ani tú kamarátsku pusu, nebudeš iniciovať milovanie, proste žiadne prejavy partnerského vzťahu a bude možno zaujímavé, či to s ním nejako pohne a či si sám nepoloží otázku, či takto má vyzerať vzťah dvoch mladých milujúcich sa ľudí a že by bolo dobré to nejako riešiť.

Hrac+

Ktoré tri veci ako prvé urobí Eskimák, keď sa po dlhej dobe vráti z lovu domov?

1. pomiluje svoju ženu

2. pomiluje svoju ženu

3. dá si dolu lyže

necakaj

chlap sa prve ako pride domov tesi na sex to si zapamataj.moze byt akokolvek unaveny ale zatrtka si! kolko odmietnuti este chces pocut. tvoj chlap ma sexu mimo teba dostatok,chce ta menit,mas sa ostrihat,dat tetovat..bude minimalne bisexual a ty sa zbal a rychlo domov kde mozes najst normalneho chlapa ...

Dnes

Janno82 .pises.ze si mam dupnut.to ja ani neviem som dost mierumilovna a kludna povaha.mrzi ma aj sa trapim nad jeho doslova nezaujmom.pridem si niekedy akoze ani nie som akoby som bola z folie ale.ked som dala konk.otazku ci je spojojny predsa mohol mat ine predstavy ocakavania tym spolocnym byvanim povedal.ze je vsetko ok a ze to ja si vyrabam problem vo svojej hlavicke.Nezvyknem byt aktivna vacsinou cakam iniciat.od muza.ale ked uz 10 dni prejde a on pride domov z vyrazom tvare dajte mi vstci pokoj...pokusim sa z malou dusickou aspon v posteli priblizit a jeho odpoved je ako u neandertalca.zvukmi ani nepovie.ze nie ale len vydava zvuky od ktorych mam pochopit.ze nechce.ano zas zaleziem a mozno po 2 h aj zaspim utrapena z milion otaKami preco ma tento chlap tu chce.ked si pridem ako z tej folie.Ano od zaciatku ma chce menit: neostrihas sa? Nepotetujes sa? Das si pirsing.toto si neobliekaj...davaj pozor co jes.aby si nevyzerala tak ako tvoja mama( je silnejsej postavy.nie ale tucnaaaa) a bla.bla Asi po mesiaci spoloc.byvania som to chcela vzdat a odist.ale ukecal ma vraj je vsetko ok a on chce aby som tu ostala.byvam 400 km od rodiny aj znamych tu okrem neho a psika co ma nemam nikoho ani nikoho nepoznam takze z prace a do prace.a inerval 10 dni co sa ho uz neviem dockat.ale ked ho zbadam vo dverach aky nateseny vyraz ma on...zas len rozmyslam o co sa ja tu snazim.ved vobec nie je vsetko v poriadku ako to povie on mne.No a na zaver.mozno sa najde este aj nor.chlap ktory sa vie aj usmiat.chytit ma za ruku objat...ale nebavi ma neustale zacinat...chcem uz stabilitu...

Janno82

Nech je to už akokoľvek, tá partnerka, ten mne najbližší človek je okrem iného aj na to, aby som sa zdôveril s tým, čo naozaj cítim, čo prežívam, aby som sa porozprával. A ak nie, tak aspoň by tam malo byť vidieť nejakú snahu o nápravu. Odhliadnuc od toho, či ma ,,žmýka" zamestnanie, alebo mi to proste nechutí, alebo je problém inkde, je potrebné sa o tom porozprávať, nejako sa vyjadriť.

Však si trošku dupni nohou a žiadaj nejakú zmenu, povedz si, čo si želáš ty, čo chceš, máš predsa na to právo. Nemusí byť všetko hneď samozrejme, veď to ani nejde, ale ako to bude vyzerať neskôr, keď už teraz sa musíš doprosovať pre kamarátsku pusu.

A potrebuje ten chlap vôbec partnerku? Veď z toho, čo píšeš mi to pripadá, ako keby si vlastne žil iba sám pre seba, resp. ťa už vôbec nechcel, keď stále poukazuje na nejaké iné ženy. Napísala si síce, že ho ľúbiš, že ti na ňom a na tomto vzťahu záleží a z tohto dôvodu to chceš riešiť. Ale ak to nepôjde a on nebude mať o riešenie záujem, tak na neho kašli. Môžeš byť predsa s niekým, k teba a v neposlednom rade aj milovanie s tebou, ocení podstatne viac.