Katalytické lampy

Príspevok v téme: Katalytické lampy
mimonka

Počuli ste niekedy o katalytických lampách ? Hľadala som na netu vôňu do bytu a aby neobsahovala škodlivé látky a narazila som na katalytické lampy. Tvrdili tam , že vraj to ničí pliesne, bacily a virusy vo vzduchu. Máte s tým niekto skúsenosti? Aké sú najkrajšie? Pripadalo mi to ako pekný vianočný darček,.

kreativka

Katalyticku lampu som dostala ako darček :-) od priateľa a neskutčne oceňujem tu rýchlosť prevonania priestoru a hlavne po vareni :-)
odporučam každej žienke

vychytavočka

krásne sú vône Černica, biely čaj a green bamboo alebo divoká čerešňa. To sú také, ktoré sa neuveriteľne hodia na jar a leto. Černica je úplne super - ako nádherné leto a biely čaj s green bamboo ako pokosená čerstvá tráva kombinovaná so sviežosťou.

VanessKolarova

Ake vône si kupujete teraz na jarné obdobie, ja sa neviem rozhonuť a doteraz sme mali vianocne a to ma uz nebavi :-)

patriciaKE

Krásne sú, ja som si práve objednala s menom AWEN. Strašne sa na ňu teším a vôňu s levandulou.Sa mi doma trocha pripomenie leto.

ElmusBB

Krásna , to je ake mile a romanticke :-) to ja čo si nekupim nemam ..
no ale nesťazujem sa to len take malé zamyslenie:-)
Ja som mala tiež taku krasnu katalyticku lampu ale deturence sa hrali a spadla a rozbila sa :-((( teraz tak očkom pokukujem po novej :-)