Priateľ chodí von s kamarátkami - ako toto vnímate vy?

Príspevok v téme: Priateľ chodí von s kamarátkami - ako toto vnímate vy?
kernac

Potrebovala by som počuť váš názor na vec. Som s priateľom rok, všetko je perfektné až na to, že v jednej veci sme rozdielni - on má potrebu sa stretávať s kamarátkami a ja s opačným pohlavím túto potrebu nemám. Cez leto som bola na študijnom pobyte na mesiac v Anglicku a za ten čas šiel s jednou z kamarátok stanovať, s ďalšou zase posedieť na pivo, o týždeň neskôr na oslave zaspali spolu v posteli, nič spolu nemali. Vadí mi aj, keď si s nejakou ženou píše (obzvlášť keď vidím že tá žena má k nemu sympatie) alebo skrátka ide s ňou von. Je to adekvátne? Čo mám s tým že žiarlim robiť?

Mesačný princ

sususu - len to, že v tomto sa nezhodneme. Mne by napríklad vadilo ak by mi partnerka nedôverovala. ,,Ako ti to dokáže?,, no nijak!

Brať ohľad na čo? Že človek nemôže ísť s priateľmi na výlet, len na kávu?? Neblázni. Ak chodievajú na stanovačky celý život napr.???

Nesúhlasím s týmto postojom ale je to môj subjektívny názor.

sususu

Ja mam tiez kamaratov ( teda opacneho pohlavia) ale stanovat by som s nimi sama nesla uz len z respektu voci svojmu priatelovi. Ine je pokecat s kamosom na kave al. byv. kolegom a ine vyletiky atd... ako ti to moze dokazat teda ze k nicomu nedzi nimi neprislo? Nevadi mu ze ta takto trapi? Nezniesla by som to. Podla mna by sa mal naucit co je to respektovat toho druheho. Kasli na neho utrapis sa. Nie je to ziarlivost nie si blazon a ani neprehanas, je to uplne logicke ze Ti to vadi.

Mesačný princ

Píšte si čo chcete...ja som mal tiež kamarátky a nikdy medzi nami k ničomu nedošlo. A spali sme na výletoch v jednej posteli.

Tak ale môže to byť úplne inak.

lalalalala

Sam a kamaratkou stanovat a spat v posteli? Toto je trosku cudne. Hlavne to stanovanie...sam s inou babou. Uz by bol asi byvaly

kernac

Ale ja som s kamarátmi úplne v pohode.. takisto akceptujem chaty s pitím a neviem čím všetkým... ale mne vadí keď chodí von so ženami, nie s kamarátmi, a neobmedzujem ho - tieto pocity ostávajú vo mne, neprejavujem ich žiadnym šialeným ani neadekvátnym spôsobom

Mesačný princ

Jeho kamarátov by si mala v prvom rade spoznať a občas s nimi niekam vybehnúť aj ty. Najhorší je dištanc, žiarlivosť a následné výčitky. A treba si čím skôr nájsť spoločných priateľov. Môžu to byť kľudne tí jeho.

Mesačný princ

Vidíš to zle...Aj moja bývalá manželka bola presne taká istá. Vyústilo to len do konečného štádia a to rozvodu. No dovtedy som prišiel o všetkých priateľov. Jej totiž vadili aj muži, nielen ženy a nakoniec som sa ocitol sám, pretože som mal z nej pocit, že robím niečo zlé ak sa stretávam s kamarátmi...OMG sa spamätajte ľudia..!

Nemôžete nikoho vlastniť